Pizingerová to chtěla s mladším partnerem ukončit: S tchýní rok nemluvila | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 4. června 2023

Svátek slaví Dalibor, zítra Dobroslav

Pizingerová to chtěla s mladším partnerem ukončit: S tchyní rok nemluvila

Pizingerovi
Pizingerovi (Instagram / vendulapizingerova)

Když si prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová (50) začala s o šestnáct let mladším Josefem Pizingerem (34), neměla to jednoduché. Mrzelo ji, že rodina jejich vztah nepodporuje a dokonce uvažovala nad tím, že Josefa opustí.

Vendula Josefa poznala, když mu bylo pouhých devět let. „K Vánocům jsem mu tehdy koupila dinosaura,“ vzpomíná dnes se smíchem Pizingerová. Tehdy ji ani nenapadlo, že to jednou bude její manžel. Nejen kvůli jejich výraznému věkovému rozdílu, ale taky proto, že to byl syn její nejlepší kamarádky Simony.

Vendula Pizingerová na rozloučení s Hankou Zagorovou: To, co vytvořila, zůstane

Video se připravuje ...

 „Po smrti mého prvního manžela Karla jsem začala žít u Simony. Josefovi bylo tenkrát 18 let a měl první vážnou známost. Doteď si pamatuji, jak se se svojí přítelkyní v obýváku učili tanec do tanečních a já jim radila,“ pronesla Pizingerová v pořadu Povídej. Od Simony se ale po čase dozvěděla, že se ti dva rozešli.

„Nevěděla, jak to nese, a poprosila mě, ať mu domluvím. Tak jsem mu domluvila. Rodina se mnou potom nemluvila několik let. Jeho maminka se mnou nemluvila rok,“ zavzpomínala blondýnka na těžké časy. Tehdy začala uvažovat nad tím, že možná udělala chybu a chtěla Josefa opustit. Ten jí to ale nedovolil a stál si za tím, že je to jen jejich život a nikdo jim do něj nemá co mluvit. Josefova maminka se s jejich vztahem nakonec smířila, stejně jako zbytek rodiny.

Nejsi v tom sama: Vendula Pizingerová - Josef mě straší ještě s holčičkou, ale to už by bylo do nebe volající

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.