Chudák Pizingerová: Řev a panická hrůza! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. června 2023

Svátek slaví Gita, zítra Bruno

Chudák Pizingerová: Řev a panická hrůza!

Vendula a Josef s Pepíčkem
Vendula a Josef s Pepíčkem (Instagram / vendulapizingerova)

Být maminkou rozhodně není med. Své o tom ví i Vendula Pizingerová (50), která naráží na tvrdé mantinely dnešní společnosti. V rubrice Máma na přechodu se podělila o otřesné zážiky. 

„Byla jsem nakoupit a zaparkovala jsem na místě označeném pro matky s dětma. Vylezu z auta a začne na mě řvát chlap, co si to dovoluju a proč tam parkuju tím velkým autem. Když jsem mu řekla, ať se jde podívat do auta, že tam mám dvouletý dítě, tak utekl,“ rozpovídala se pro Lifee.cz. 

Vendula Pizingerová přiznala: Manžel sbírá parohy!

Video se připravuje ...

Sama vnímá, že se takové případy se bohužel nedějí ojediněle. Popsala také příběh maminky, kterou řidič bezdůvodně vyhodil z autobusu, protože měla kočárek. Venku by se to podle jejích slov nestalo. „Je pravda, že když jsem s Pepíčkem v zahraničí, tak mi s kočárkem všude otvíraj dveře a ochotně pomůžou. Tady spíš lidi dělají, že tě nevidí. A nebo je to tím, že už je mi dvě stě,“ dodala s notnou dávkou nadsázky. 

Jen málokdy se jí stane, že by jí někdo s kočárem pomohl například do schodů. Těm jezdícím se totiž obloukem vyhýbá. Má panickou hrůzu, aby se na nich malý nezranil. „Čeho se s kočárkem hrozně bojím, jsou jezdící schody v metru nebo v obchoďáku. Pepíček, to je naše velký nebezpečí. Včera zrovna dostal atomovej záchvat v drogerii. Zlobil a válel se tam po zemi,“ přiblížila svoje důvody. 

Vendula Pizingerová na rozloučení s Hankou Zagorovou: To, co vytvořila, zůstane

Video se připravuje ...Přečtěte si
uschi
11. 2. 2023 • 22:32

Když má takto jedno malý dítě, tak nechápu, proč to místo pro matky s dětmi pro parkování vůbec využívá. Já ho nevyužila ani jednou, když jsem mohla a vlastně ještě můžu.

Uživatel_5402794
11. 2. 2023 • 16:11

Moc se mi nechce věřit, že ji nikdo nepomůže s kočárem. To je článek Fuj. Zdá se mi, že autor dramatizuje jedno nedorozumění a dělá z pizingerove málem ukřižovnou Das ist hrůza?!

hemiltn
10. 2. 2023 • 17:25

Asi má Pepíčka hodně rozmazlenýho. Válí se po zemi a řve. Kdyby mu dala na zadek, tak by se po zemi neválel.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.