Gott a Bartošová zpívají ze záhrobí: Jsme tu s vámi stále | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. června 2023

Svátek slaví Gita, zítra Bruno

Gott s Bartošovou zpívají ze záhrobí: Jsme tu s vámi stále

Karel Gott a Iveta Bartošová jsou zkrátka nesmrtelní
Karel Gott a Iveta Bartošová jsou zkrátka nesmrtelní (ara, koláž Ahaonline.cz)

Nové duo Josef & Lucie, které zpívá jako Karel Gott (†80) a Iveta Bartošová (†48), připravilo překvapení. Jejich první hit Jsme tu s vámi stále teď vyšel v limitované edici v podobě vinylového singlu.

Jsme tu s vámi stále, které je vyznáním Slavíkům, zaujal obrovskou podobností hlasů Gotta a Bartošové. Formace, která v současnosti koncertuje a velmi často vystupuje ve Šlágr TV, se proto rozhodla vydat vinylový SP singl Jsme tu s vámi stále.

Režisér Ivety Michal Samir: V životě Bartošové bylo všechno

Video se připravuje ...

„Je to náš dárek fanouškům. Na druhé straně je náš cover písničky Karla a Ivety Nesmí se stát, kterou natočili v roce 1988 na Ivetino druhé sólové elpíčko Blízko nás a na singlu nikdy nevyšla,“ vysvětluje Lucie. Josef jen dodává, že se jedná o limitovanou edici a do prodeje se dostane jen 99 singlů a objednat jej lze pouze na Facebooku Josefa a Lucie.

Zdraží i pohřby! Tereze H. se hroutí sen a kdo zneuctil památku Karla Gotta

Video se připravuje ...Přečtěte si
mpads
26. 1. 2023 • 00:10

Největší zoufalec Josef Rychtář s blbými komenty. Nastuduj si zpěváka Elvise Presleyho s následníky.....Měl by si být rád.Oživuje to vzpomínky k nezapomění a mrtví zpívat nemohou...Každý zná originál

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.