Adela Vinczeová je konečně máma! Nesmím nic říct, tvrdí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Adela Vinczeová je konečně máma! Nesmím nic říct, tvrdí

Adela Banášová s manželem mají doma miminko
Adela Banášová s manželem mají doma miminko (archiv Blesku)

Nejuspěšnější slovenská moderátorka Adela Vinczeová (41) zažívá největší boom domácího štěstí. Po několika pokusech o otěhotnění a dlouhé čekací lhůtě adopce má doma konečně miminko. Jeho věk, pohlaví i původ je ale vázán mlčenlivostí. 

Adela i Viktor Vincze byli v otázce dětí velmi upřímní. Oba si potomka přáli, ale okolnosti jim nenahrávaly. „Kvalita a počet spermií se u mně blíží k hranici neplodnosti,“ překvapil Vincze veřejným prohlášením. Pár chvíli zvažoval umělé oplodnění, nakonec ale usoudil, že bude lepší se zapsat do adopčního programu. Nyní už mají benjamínka doma. 

Českého lva opět moderuje Slovenka Adela Banášová! Blesku řekla proč

Video se připravuje ...

Dítě máme doma asi měsíc. Nemůžeme o něm ale nic konkrétního prozradit. Museli jsme podepsat mlčenlivost, že nemůžeme prozradit jeho věk, jméno, pohlaví, ani odkud je. Je to v procesu, dítě nám ještě oficiálně není přiděleno, proto je to ještě velmi citlivé," prozradila Adela krátce na to, když ji redakce deníku Plus jeden deň zachytila nesoucí dětské vajíčko s miminkem. 

Nyní oba doufají, že všechno vyjde a děťátko bude jejich oficiálně. „Zkušební lhůta trvá několik měsíců, musí se tam dít ještě zákonné věci. Dělá se to postupně. Kdybychom si to dítě měli vzít, až kdyby bylo oficiálně "štemplově" naše, tak čekáme možná i tři čtvrtě roku. Naštěstí ty postupy na Slovensku jsou takové, že si dítě můžeme vzít jakoby na dlouhodobý návštěvní pobyt, aby si zvykalo na rodiče, protože čím dříve je u rodičů, tím spíš si dokáže vytvořit pouto," vysvětlila Vinczeová. 

Adéla Banášová o moderování Českého lva: Je to skandál, stěžujte si u organizátorů!

 

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Mirka Semeraková
5. 1. 2023 • 19:09

Přeji to paní andus.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.