Kate oslňovala v Buckinghamském paláci diplomaty: Skutečná princezna! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 30. ledna 2023

Svátek slaví Robin, zítra Marika

Kate oslňovala v Buckinghamském paláci diplomaty: Skutečná princezna!

Elegantnější princezu abyste pohledali.
Elegantnější princezu abyste pohledali. (Foto Reuters, ČTK/AP)

Ihned po víkendové cestě do Ameriky, která byla pro Williama s chotí Kate (oba 40) první oficiální pracovní cestou od zářijové smrti královny Alžběty II. (†96), se princ s princeznou v Buckinghamském paláci účastnili výroční recepce diplomatického sboru. A byla to jako vždy oslnivá a elegantní Kate, kdo byl ozdobou večera!

Zapomeňte na známky únavy. Kate rozdávala úsměvy, jak se na skutečnou princeznu sluší a patří. K tomu jí dopomohly šarlatové šaty od návrhářky Jenny Packhamové (57) a tiára s lotosovým květem.

Pocta královně

Právě dnes uplyne čtvrtrok od chvíle, kdy na zámku ve skotském Balmoralu zesnula britská královna Alžběta II. (†96). Celá rodina jí od té doby při každé příležitosti vzdává nejrůznější pocty. V případě oficiálních státních večeří a banketů si například dámy z čela královské rodiny připínají na srdce žlutou stuhu s Řádem královské rodiny, kde je na slonovinovém medailonku mamalovaný portrétem mladé Alžběty.

5 věcí, které má Kate Middleton společné s princeznou Dianou

Video se připravuje ...

Harry dnes vypustí výbušný dokument!

Zcela opačně památku babičky dnes uctí princ Harry (38). Na Netflixu se dnes objeví první tři díly dokumentu Harry a Meghan, v němž bude rodinu osočovat z ústrků. Člověk z produkce Netflixu britskému listu The Mirror potvrdil, že obavy, které královská rodina z filmu má, jsou naprosto oprávněné. „Je to mnohem horší, než si vůbec dokáží představit. Bude to opravdu velmi výbušné a hodně je to poškodí!“ avizuje člověk znalý celého obsahu. Díly 4, 5 a 6 pak publikum dostane za týden.

Jak bude vypadat korunovace prince Charlese?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.