Hejdová z Love Islandu: Dva měsíce na Kanárech s rodinou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 31. května 2023

Svátek slaví Kamila, zítra Laura

Hejdová z Love Islandu: Dva měsíce na Kanárech s rodinou

Sexy Zorka Hejdová v plavkách
Sexy Zorka Hejdová v plavkách (Instagram, CNC)

Sladký život moderátorských maminek! Zorku Hejdovou (32) čeká dvouměsíční pracovní pobyt na Kanárských ostrovech, kam bere i 18měsíčního syna Nikolase. Marta Dřímal Ondráčková (39) se už dva týdny raduje z druhé holčičky a po porodu je jako proutek. A Eva Hecko Perkausová (28) se těší, že už za tři měsíce přivede na svět svého prvního potomka.

Nová moderátorka reality show Love Island Zorka Hejdová se na dva měsíce přesune na prosluněné Kanárské ostrovy. Letí tam s ní i manžel Míra Hejda (38) a jejich syn Nikolas (18 měsíců). Podle zjištění Aha! tam budou mít pro sebe celý letní dům. „Paradoxně, byť je to pro mě velká pracovní nabídka, tak spolu budeme i víc jako rodina. Míra je doma často rozlítaný po natáčení a tam se ukotvíme všichni v jednom domě,“ říká natěšeně Zorka, která si vždycky chtěla zkusit žít s rodinou u moře.

Zorka a Mirek Hejdovi: V Las Vegas jsme v kasinu prohráli balík!

Video se připravuje ...

Vyhazovačka

Její úkol na Kanárech je jasný – nelítostně vyhazovat soutěžící. „Moderátorka Love Islandu je taková vyhazovačka. Často vstupuje do vily, jenom když jde někomu říct, že končí. To je taková nevděčná role,“ konstatuje Zorka. Má ale svůj soukromý plán, jak to soutěžícím zpříjemnit. „Já bych hrozně chtěla ty soutěžící opravdu poznat, nechci pro ně být jenom nějaký vetřelec, co se vždycky vplíží do vily, někomu řekne, že letí domů, a zase odejde. Doufám, že je budu provázet i hezkými okamžiky a nejenom právě těmi dramaty. Jsem připravená jim nabídnout i rameno,“ dodává moderátorka nové řady reality show, jež startuje už 19. září na Voyo.

Moderátorka Zorka Hejdová upřímně: Necvičím, jím a kynu!

Video se připravuje ...

Další dítě? Přestože ji na Kanárech čeká hlavně práce, bezpochyby tam s manželem najdou během dvou měsíců i dost času sami na sebe. A možná i na početí druhého miminka... „Další dítě bych chtěla,“ připouští Zorka. Vzápětí ale dodává, že ne tak brzy. „Dříve jsem hrdě hlásila, že bych chtěla být matka tří dětí. To jsem si už po porodu ale rozmyslela,“ dodává s úsměvem.

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.