Michal Suchánek bojoval se školou: 11 reparátů v ročníku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Michal Suchánek bojoval se školou: 11 reparátů v ročníku!

Michal Suchánek
Michal Suchánek (Daniel Černovský)

Během studijních let nebyl Michal Suchánek (57) žádným premiantem, a to především proto, že už od mládí natáčel jeden film za druhým. Učitelé to dali herci pořádně sežrat a na konci roku se mu sešlo 11 reparátů!

Během studia na konzervatoři natáčel Michal například legendární film Sněženky a machři (1982) a možná právě úspěch mladého herce byl trnem v oku některým profesorům. „Stala se mi taková příhoda, nechodil jsem asi čtyři měsíce do školy, protože jsem filmoval, a profesoři mi samozřejmě drželi palečky, takže když jsem přijel, musel jsem dělat asi 11 reparátů,“ zavzpomíná v dnešních Pohádkových 7 pádech Honzy Dědka.

7 pádů Honzy Dědka dnes: Čím Suchánek rozplakal herečky u filmu?

Video se připravuje ...

„A vysekal jsem se už nějak na začátku. Všechny ty reparáty byly nandaný ve dvou dnech, takže bylo jasný, že se to nedá absolutně stihnout. A když jsem první den v první hodinu chytil z francouzštiny kouli, bylo jasný, že propadám,“ dodal Michal, jehož kariéru ale nepřející profesoři naštěstí neohrozili. Na další příhody nejen ze studií se můžete těšit dnes ve 20.15 na Primě.

Suchánek vychovává Genzera desítky let: Neúspěšně!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.