To myslí Forejt vážně? Další přírůstek... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 25. září 2022

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

To myslí Forejt vážně? Další přírůstek...

Přemek Forejt
Přemek Forejt (Marek Pátek, TV Nova, FTV Prima, Instagram.com, archiv)

Přemek Forejt (35) se řadí mezi ty nejúspěšnější kuchaře u nás. To mu ale zřejmě nestačí, a proto zkouší prorazit i v jiné branži, konkrétně té hudební. Na svém profilu na Instagramu se totiž svěřil s tím, že už 17. srpna se fanoušci mohou těšit na jeho novou písničku. Bohužel, těší se málokdo. Forejt se dočkal spíše kritiky.

Přemek v minulosti nazpíval písničku věnovanou své dceři Stelle, objevil se i na společném pódiu se svou láskou Evou Burešovou (29), ale i tak má v hudebním světě co dohánět. Svůj kuchařský um zřejmě odložil stranou a rozhodl se zapracovat právě na zpěvu. „Můj zbrusu nový videoklip vám naservíruji už 17. srpna,“ svěřil se svým příznivcům na sociálních sítích. Oznámení navíc doplnil o bizarní fotografii, na které ho zdobí copánky a obří černé brýle. Pravděpodobně jde o upoutávku na klip.

Eva Burešová konečně kápla božskou: S Přemkem čekáme miminko! A ukázala bříško

Video se připravuje ...

„Dělej, co umíš,“ zněl jeden z prvních komentářů. Na to ale Forejt okamžitě reagoval. „Občas zkuste vyjít ze své komfortní zóny a vyzkoušejte třeba novou věc, možná tak získáte nový koníček nebo si jen rozšíříte obzory,“ nenechal si kritiku líbit.

U jednoho nepochvalného komentáře to ale bohužel nezůstalo. Další komentující ho například označil za nemocného a ostatní zase zkritizovali jeho vzhled. Přemek se tím ale nenechá odradit a kdo ví, třeba jeho nový videoklip všem zavře pusu.

Forejt a bronzová Burešová: Že mi cenu předával Přemek bylo romantický!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Martin Tesar
17. 8. 2022 • 22:47

Písnička v podání Přemysla Forejta je příšerná, ale věřím, že pokud by ji zpíval kdokoliv jiný bylo by to DOCELA dobrý.Jen ten Přemysl má tak uskříplej nevýraznej hlas, zpívat by neměl, ale na vyprávění pohádek je jeho hlas jak dělaný -))

HastaManana
17. 8. 2022 • 17:52

Planeta je přelidněná.

Martin Tesar
17. 8. 2022 • 13:50

Ten je tak trapnej jak se cpe do showbyznysu!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.