Moderátorka Tereza Bebarová: »Peče« nové tělo! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 3. října 2022

Svátek slaví Bohumil, zítra František

Moderátorka Tereza Bebarová: »Peče« nové tělo!

Tereza Bebarová
Tereza Bebarová  (instagram.com)

Celý život si udržuje Tereza Bebarová (47) velmi štíhlou postavu. Nyní se ale moderátorka oblíbeného pořadu Peče celá země rozhodla pořádně vyrýsovat svaly. A posiluje, kde se dá...

Pro cvičení se moderátorka tak nadchla, že i během procházky neváhá a vyskočí si na »mučící« nástroje.

Neodolala

S Terezou se vám tak může zcela nevinné trajdání po venku proměnit v pořádné kardio. „Šli jsme kolem venkovní posilovny a já neodolala! No uznejte, tyhle věcičky na cvičení jsou fakt cool,“ napsala Bebarová k sérii snímků, kde se do cvičení pořádně opřela. „Osvalená influencerka, co svůdně pomrkává na své followery je trendy, né?“ napsala Tereza s humorem sobě vlastním.

Tereza Bebarová z Peče celá země: Proč pláče u štrůdlu své babičky?

Video se připravuje ...

S profíkem

Vzhledem k tomu, že moderátorka moc dobře ví, že jen cvičením nedosáhne těch správných výsledků, poprosila o radu specialistu. „Testuju na sobě kombinaci probiotik a prebiotik podporujících hubnutí vyvinuté předním českým mikrobiologem RNDr. Petrem Ryšávkou,“ popsala Bebarová, pro kterou je dodržování disciplíny hračkou. Praktikuje totiž takzvaný přerušovaný půst, díky kterému se udržuje ve formě a má stále energie na rozdávání.

Co je přerušovaný půst?

Jde o způsob stravování, kdy se střídají fáze půstu a fáze jídla. Nenakazuje strávníkům, co jíst, člověk si sám nastaví, kdy během dne nebude jíst vůbec a do kolika hodin bude konzumovat. Například začnete den snídaní v 10 hodin a navečeříte se do 18 hodin. Od té doby už nepozřete nic k jídlu, jen pijete, dokud zase nebude 10 ráno. Rozmezí si může každý nastavit sám, ale doporučuje se 8 – 10 hodin denně jíst a 14 – 16 hodin hladovět.

Tereza Bebarová: Jak to bude s Peče celá země 3? A stýská se jí po Ulici?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.