Konec lásky JLo a Bena Afflecka: SVĚDECTVÍ Z PRVNÍ RUKY | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. srpna 2022

Svátek slaví Alan, zítra Hana

Konec lásky JLo a Bena Afflecka: SVĚDECTVÍ Z PRVNÍ RUKY

Ben Affleck a Jennifer Lopez
Ben Affleck a Jennifer Lopez (profimedia.cz)

Snad nikdo nezná Jeniffer Lopez (53) líp než její bývalí manželé. Právě ten první, se kterým se zpěvačka seznámila ještě před tím, než její sláva prudce vystoupala, nyní promluvil, proč jí krachne i čtvrté manželství s Benem Affleckem. 

Když se JLo (52) a Ben Affleck (49) k sobě po 17leté pauze opět vrátili, svět tuto novinku oslavil, přeci jen vždy patřili mezi top nejkrásnějších párů současnosti. Svou lásku stvrdili manželským slibem ve slavné bílé kapličce ve Vegas. „Vydržte a možná se dočkáte nejlepšího momentu vašeho života v půl jedné ráno v tunelu lásky v Las Vegas, s vašimi dětmi a osobou, se kterou strávíte zbytek života,“ rozplývala se novopečená paní Afflecková po obřadu na sociálních sítích.

Zmizelý král Aliexpressu je v ČR! Co spojovalo Trumpovou a Gotta? A supertropy přichází

Video se připravuje ...

Její první manžel, Ojani Noa (48), se však pro Daily Mail rozpovídal a vyjádřil svoje četné pochyby o tom, že tato láska vydrží. „Jsem rád, že se dala opět dohromady s Benem, ale mám pocit, že jim to nevydrží,“ přiznal Noa.

„Přeji jí a Benovi jen to nejlepší, ale nejsem přesvědčen, že spolu zůstanou. Jen miluje být zamilovaná, ale byla zasnoubená už šestkrát. Ben je manžel číslo čtyři. Já jsem byl manžel číslo jedna a řekla mi, že jsem láska jejího života. Když jsme leželi v posteli během svatební noci, řekla mi, že budeme spolu navždy,“ vysvětlil důvod svých pochybností. 

Tyto celebrity pojí příbuzenský vztah, věřili byste?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.