Vondráčková v slzách: VYPLULA RODINNÁ TRAGÉDIE | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 25. září 2022

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Vondráčková v slzách: VYPLULA RODINNÁ TRAGÉDIE

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková (Marek Pátek)

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (42) je nespokojenější se svými syny - Matyášem a Adámkem, které má s Tomášem Plekancem (39). Ačkoli byl jeho odchod od Lucie vcelku bouřlivý, nyní se vztahy urovnaly a Vondráčková bývalému manželovi nic zlého nepřeje, dokonce ani poté, co se oženil s Lucií Šafářovou (34). Ta mu porodila také dvě děti - Leontýnku a Olivera, kterému je pouhých pár měsíců. Miminko je přitom téma, které Vondráčkovou musí stále bolet. Přišla totiž o vytouženou holčičku.

„Když se narodil Matyáš, moc jsme si přáli druhé dítě. Adam se ovšem narodil až z třetího těhotenství…,“ prozradila už dříve Vondráčková Blesku a dále se nechtěla k ničemu vyjadřovat. Smutné okolnosti prozradil až přítel, který byl v době, kdy spolu Vondráčková a Plekanec žili v Montrealu, velmi blízký. 

Čekali spolu ještě děvčátko, které však Lucie musela v šestém měsíci těhotenství porodit mrtvé. Zpěvaččin kamarád Steve Elliot popsal, že už měli nastávající rodiče vybrané pro holčičku i jméno. „Pojmenovali ji s Tomášem Eliška. Byla doslova jejich vymodlená,“ prozradil.

 Přečtěte si
fany22
16. 8. 2022 • 16:53

Nemá svědomí. Postavte se třeba na hlavu.
A že Šafi se chová, jakoby jediná měla dítě? Jak jste na to přišla? Co je to za blábol? Ona komunikuje na svých sítích se svými fanoušky jako každý druhý. A její život je momentálně kolem dětí. Že by LV momentálně neměla dělat totéž, zveřejňovat osobní fotky s dětmi, je jen výsledkem jejího otřesného chování během rozvodu. Zneužívala je. Ale už se to stejně nějak obrousilo.
Vám hodně věcí nedochází, že?

fany22
16. 8. 2022 • 16:28

Alice Hofmanová, Vy jste opravdu ve všem na míle daleko od reality.
Že někdo před osmi lety (asi, možná) potratil, je smutné, ale je to prostě život. Nedělá to lidi lepší ani horší.
Komediantské a zákeřné od Vondráčkové bylo vytáhnout to právě ve chvíli, kdy Plekanec se Šafi čekali první dítě. Šest měsíců. Tehdy “jemnocitná, milá a nezáludná” Lucinka prozradila neznalému světu, že nic není jisté, všechno ještě může špatně dopadnout, neb ona přišla v šestém měsíci o holčičku, a mělo by se to dokonce vyučovat ve škole!! Vy tam tu zákeřnost opravdu necítíte?

A myslitelka to doplnila moudrým závěrem, že proto ona nekřičela svá těhotenství do světa!
To první pochopitelně ne, i když se stejně vědělo, že se vdávala ve čtvrtém měsíci, a nakonec lhala i o termínu porodu ( to je prostě ona). Ale dokonce i o třetím těhotenství, s Adamem, se to tady vědělo už ve třetím, čtvrtém měsíci. To je normální. Ale že by předtím, to druhé, tajili šest měsíců? Nenechte se vysmát. Byla tady pořád, a pořád komunikovala, a nikdo nic nevěděl? Navíc vzápětí točila těhotnou roli, úplně v pohodě. Prostě šestému měsíci, navíc vyšperkovanému odpornými detaily, které asi taky dodal přítel Elliot (od Adamcové ) nebo Lůca sama, nevěřím. Taky to v přímé řeči neprohlásila. Vůbec nic to ale na dané věci nemění. Jí ten tyátr kolem vyhovoval.

Takže Lucii Vondráčkové po všech těch lžích nevěřím vůbec nic. Vyhledejte si, co všechno vytroubila po jejich rozchodu! - Bylo to nečekané, zběsile rychlé, žili úplně normálně, žila tedy asi s dvojníkem,…- Pravda je, že žili každý po svém, ona za ním nelítala do Toronta, rozvod probírali rok až dva, dál, že ona bezohledně zanedbávala děti, o manželovi nemluvě, protože kariéra byla důležitější, že to byla ONA, která připravovala vše s právníky… A její romantické schůzky v Kanadě i v Praze to jen podtrhují.
Ale že hlavní na rozvodu pro ni bylo získat co nejvíc peněz, je holý fakt. Děti neděti ! Je odporná, prolhaná a hamižná. Nemá svěd

Kosodrevinka
16. 8. 2022 • 09:49

Ale Lucia v.a plek. boli veľmi nesúrodý pár:

Lucia v.sa naschvál pohybovala vedle športovcov, chcela žiť v zahraničí, a jaká náhoda...

že měla koncert tam, kde bol pleky,
si ho proste vyhlídla, Montreal, a ona angl.a franc.se učila dlouhé roky, ideálne miesto pro život pro ni

Vdávala se už tehotná, jen stejné divadlo, jak teď zbalila p.Aguš p.Soukupa, chudáčik..

Lucia š. sa správa na úrovni ako manželka, matka, a to ku všetkým 4 deťom, humor, šport, proste radost žít🍀☀️🍀

Lucia v.se ,,povaľuje" sama po pražských uliciach, heslo: všude pěšky, je trapárna, klipy s mladými spevákmi, otřes

picoda
16. 8. 2022 • 09:43

Alice Hofmanová
16. 8. 2022 • 09:04

Je smutné když někdo přijde o dítě,na to se nedá zapomenout. Ale ještě smutnější je,ty stupidní urážky Lucky V. Když ji nemáte rádi ,tak nečte o mi zprávy a hlavně neurážet. Až vás postihne také něco takového,byla bych moc zvědavá na reakci.A ta vašeŠafi se chová jak by nikdo neměl dítě jen ona. A teď se do mne pusťtejak máte ve zvyku.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.