Vondráčková už pravdu neskrývá: Lucie pohřbila veškeré naděje | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 27. června 2022

Svátek slaví Ladislav, zítra Lubomír

Vondráčková už pravdu neskrývá: Lucie pohřbila veškeré naděje

Rapper Raego a Lucie Vondráčková (41)  platí již za osvědčené pracovní spojení! Na svém kontě mají už několik klipů a další už klepe na dveře. Tentokrát se Lucie blýskne vedle úspěšného DJ a hudebního producenta s přezdívkou Mairee a bude pořádně horko! Střihne si s ním pěkně žhavou scénu!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Lenatko
29. 05. 2022 21:57

bello
v jednačtyřiceti bez muže jinak nelze, ne ? kopíruji tvůj text, ty jsi nechutná a tudíž moje odpověď zní, že ty tu tvojí díru musíš mít evidentně pořád plnou, když o jiných píšeš takový nechutnosti!! Dávej si pozor na pusu ty znalkyně celebrit!!!

-bello-
01. 06. 2022 00:47

Lenatko
----------
Oprava: místo FUJ jsi nechutná !
správně: FUJ, jsi nechutný!

Lenatko
29. 05. 2022 21:54

bello
Milá bello jen jsem napsal pravdu!!! Přečti si co píšeš ty a pak se nediv.

Lenatko
28. 05. 2022 10:06

bello
To možná ty musíš mít svoji díru pořád něčím zacpanou!!! To že jí je 42 , nemá chlapa neznamená, že nakupuje v e- sex šopech.

-bello-
29. 05. 2022 21:42

Lenatko
---------
Fuj, jsi nechutná

-bello-
27. 05. 2022 11:25

Pustila jsem si FUTURE MIX 2020 a moc mě DJ Mairee nenadchl.
Vondráčková se nemusí červenat , dyť stejně nakupuje v e- sex šopech , v jednačtyřiceti bez muže jinak nelze, ne ?
Nevím proč tyhle matky maskují svou osamělost tím, že vystrkují furt do světa , že emočně jsou dostatečně saturovaný svými dětmi. Najednou, jakoby muž v životě ženy nebyl nutný, jakoby myslet na muže a chtít ho by bylo morálně pokleslý.Ona cpe cíleně všechno do roviny " hlavně děti ", protože v jejím fan klubu jsou ženský typu " četba pro ženy " .
Kdyby Plekanec kejvnul , letěla by Lucinka jak střela zpátky.
----
(o tom, jak coby matka s ideou " hlavně děti " chtěla děti navždy odstřihnout od otce , protože jí se v Kanadě líbilo bylo napsáno už hodně. Rozvádět dál není třeba, ale o to víc je svými výroky a moudry trapná) Kdyby mlčela, udělá líp.
P.S. Já pořád čekám na to překvapení , které mělo přijít od ní v březnu, jak líčila bulváru v lednu !

Huga
26. 05. 2022 12:33

Lenatko Odpovídáš natřikrát na jediný příspěvek od Norissk, který se tě přímo týká, ty blábolile 🧐

Lenatko
26. 05. 2022 12:17

Huga
Reaguji na komentáře na mojí osobu a nejsem tady pořád, takže, čtu - reaguji, čtu - reaguji.Já nemusím čekat na odpověď.

Huga
26. 05. 2022 12:02

Lenatko Tři komentáře po sobě bez odpovědi? Trpíš samomluvou?

Lenatko
26. 05. 2022 11:53

norissk
Ty jsi vážně kopyto, já mám několik nicků , ty seš paranoidní 😃

fany22
26. 05. 2022 11:41

Mejlika. Vážně, ty objeviteli? A že vám, fanatikům od Vondráčkové tohle nedochází, když protáčejí dokola jednu větu Šafářové? A když vykrádají její instagram? To se můžete záští zalknout.
A ano. Lucka Vondráčková se celá léta sama CPE do bulváru. A vytváří o sobě vylhaný obraz, samozřejmě s pomocí nejbližších. A taky se cpe do všech možných médií. A s jakou vážností umí o těch svých uměleckých počinech hovořit! Panebože, vždyť to jsou jenom přitroublé klipy zpěvačky z leknutí, která opravdu žádný hlas nemá. A všechny na jedno brdo.
K tomu falšování hlasování, uměle vytvářené nadšené odezvy, celý ten cirkus nanic.
A nikde nikdo. Vlastně - teď další, s kterým si sedla lidsky
Tak to zase uvidíme poodhalenou Lucii a vášnivé polibky, jazyky až do krku, jako obvykle?
Ať si, holka, užije.

mejlika
26. 05. 2022 12:26

fany22, ty máš taky dost, ty jsi takový fanatik, že je to až k smíchu. Já nejsem na žádné straně, nefandím ani Vondráčkové, ani Plekancovi a Šafářová je mi úplně jedno. Já se pouze bavím, jak se tady dva tábory můžou vždy sežrat. A jako nestranná mohu jen potvrdit, že když vydá Aha nový článek o Vondráčkové, tak hned váš tábor začne kydat na ni hnůj. Obráceně je to v menší míře, ale vám se úplně zatmí před očima a už jedete s plivancema!!! A Bulváru se to líbí a mastí si kapsu A nám nestranným je to fuk, jen se smějeme.A nemusíš mi odepisovat, fakt je mi to fuk, co zase vyplodíš.

Lenatko
26. 05. 2022 11:11

mejlika
Přesně tak to funguje 👍

mejlika
26. 05. 2022 10:49

To jste všichni tak hloupí, že si myslíte, že Vondráčková se sama cpe do bulváru?????? Pokud by vám to myslelo, tak by vám došlo, že třeba z jednoho rozhovoru, který někde dala třeba před měsícem, tak AHA žije ještě měsíc. Každý den nějakou větu, kterou si i pozmění, aby to bylo pro bulvár lepší, napíše a kolem toho další cancy. No a vznikne nový článek a čím víc tady píšete, tak tím víc AHA vydělává!!!! Tohle vám řekne každý novinář, až z těch novin odejde. A takto je to všude!!!

Lenatko
26. 05. 2022 10:35

norissk
A mohu být jedině vůl ne kráva ke tvé smůle

Lenatko
26. 05. 2022 10:33

norissk
Nejsi blbá tak trochu? Já braním fanaticky Vondráčkovou? Tak to máš nějakou divnou představu o fanatismu 😃

norissk
26. 05. 2022 09:57

Táhni už někam do Prčic. Zpívat neumíš jen nás krmíš skandálkama. Co je nám potom, že máš ekzém, nebo si prožila téměř otřes mozku když tě Tomáš kopnul do řiti....atd. Proboha, to ti není trapné cpát se dennodenně do bulváru a obhajovat své umění. Poslechni si několikrát denně písničky tety Heleny a pochopíš o co jde. Té nesaháš ani po kotníky, ukníkaná Lučinou!

ella
26. 05. 2022 12:38

norissk; přesně tak, na tetu Helenu byla jen sprostá, po té, co se její táta, bratr Heleny s ní soudil, naváděl jejích otce a ten mu tenkrát uvěřil! Tenhle spratek, Lucinka, se všude jen chválí, všechno dělá ona nejlíp, všichni jsou na ni zlý, ale že ona je mrcha, to nevadí! Hlavně škodit a všude a všem, to je její parketa! Koncertovat může v telefonní budce, tam se její obdivovatelé vejdou a její táta ušetří, na pronajímání velkých sálů, které potom musí vracet!

norissk
26. 05. 2022 09:49

Lenatko...ty seš obyčejná 🐮. Kolik ti Vondráčkovic platí za ty tvoje blitky? A jak píšeš, že jde o ***, tak proč sem lezeš a fanaticky bránila tuhle vykutalenou rádoby zpěvačku, která svůj charakter už ukázala v plné kráse při rozvodu s Tomášem. Ty hloupá Lenatko, víš kulový a žvaníš a žvaníš na každé diskuzi u všech článků pod několika nicky. Tahle rozmazlená Lucinka neumí ani zpívat ani hrát. Ta se akorát svezla po zádech uznávané tety Heleny a když jí nepotřebovala a táta Vondráček jí cpal si všech různých pořadů, tak se na tetu vykašlali. Tahle rozmazlená Lucinka by potřebovala makat rukama. Když jí slyším v rádiu, mám chuť ho rozbít. Ten její šislavej hlas! Takže, hloupá Lenatko, příště si zjisti fakta. Tahle jsi nejen hloupá, ale hlavně trapná, jako ta kníkna Lucina👎

jardavozembouchak
26. 05. 2022 09:47

Ta kňouralka snad na instagramu a dalších soci. blbosítí (naštěstí nemáme), alespoň dle bulváru na netu, snad i píše, když spí. "Ráno jsem vstala, namazala si rohlík margošem, pak jsem se šla vyčůrat, pak jsem si vyčistila zuby a následně opustila dům.... pak na chvíli došel signál, ale o dalších vás budu promptne a detailně informovat..." chjo...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.