Vondráčková už pravdu neskrývá: Lucie pohřbila veškeré naděje | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Vondráčková už pravdu neskrývá: Lucie pohřbila veškeré naděje

Rapper Raego a Lucie Vondráčková (41)  platí již za osvědčené pracovní spojení! Na svém kontě mají už několik klipů a další už klepe na dveře. Tentokrát se Lucie blýskne vedle úspěšného DJ a hudebního producenta s přezdívkou Mairee a bude pořádně horko! Střihne si s ním pěkně žhavou scénu!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

norissk
26. 05. 2022 09:49

Lenatko...ty seš obyčejná 🐮. Kolik ti Vondráčkovic platí za ty tvoje blitky? A jak píšeš, že jde o ***, tak proč sem lezeš a fanaticky bránila tuhle vykutalenou rádoby zpěvačku, která svůj charakter už ukázala v plné kráse při rozvodu s Tomášem. Ty hloupá Lenatko, víš kulový a žvaníš a žvaníš na každé diskuzi u všech článků pod několika nicky. Tahle rozmazlená Lucinka neumí ani zpívat ani hrát. Ta se akorát svezla po zádech uznávané tety Heleny a když jí nepotřebovala a táta Vondráček jí cpal si všech různých pořadů, tak se na tetu vykašlali. Tahle rozmazlená Lucinka by potřebovala makat rukama. Když jí slyším v rádiu, mám chuť ho rozbít. Ten její šislavej hlas! Takže, hloupá Lenatko, příště si zjisti fakta. Tahle jsi nejen hloupá, ale hlavně trapná, jako ta kníkna Lucina👎

jardavozembouchak
26. 05. 2022 09:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Huga
26. 05. 2022 09:20

Lenatko Vyměnil blběnu s titulem za blběnu bez titulu a je mu fajn. Když nepůjde o dům dál, tak tobě a pár dalším starým ochechulím rupne žlučníček, jak si to moc přejete. Když jde o h o v n o, proč jsi v každé diskuzi o Plekancových první? Asi tě to hodně zajímá. "Naoplátku jí to sluší v klipu." 🤣🤣🤣🤣

Lenatko
26. 05. 2022 07:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

msml20
26. 05. 2022 11:23

Teda s Plekancem toho chytla. Ten má jen peníze za hokej , jinak škoda slov. Jen hlupák si myslí, že ona vyhledává bulvár, aby se o ní napsal článek. Tak mizerně na tom není.
Proč by neuměla zpívat, o tom rozhodují naštěstí jiní, ne závistivé, obtloustlé matrony.

Dianthos
27. 05. 2022 05:45

Tak o tom snad rozhodují posluchači, jestli její zpěv chtějí poslouchat, nebo ne. Jestli se jim líbí její hlas nebo ne. Po rozvodu na ní mají někteří alergii, takže se jim, logicky, nelíbí ani její hlas.

-bello-
27. 05. 2022 10:52

Dianthos
----------
Sorry jako, ale kdyby nebylo Plekance a rozvodu, ani bych nevěděla, že ještě v šoubýzu Lucie existuje.Nikdy jsem nesledovala její Marmeládu, když jsem si ověřila co to je, bylo mi jasno a tohle já ani v jejím dospělém věku nemusím. Její píseň /nevím jak se jmenuje / -klip po návratu do Česka s nějakým ufuněným Rómem a s jejím protahovaným vydýcháváním bylo to tak ubohý, že vím dál, že zpěvačka je mizerná. Hérečka taky není a v dabingu mi vadí její šišlavý hlásek.
Její povaha s tím nemá co dělat.

msml20
28. 05. 2022 23:08

Logické to sice není, nicméně to tak je.

libi
25. 05. 2022 23:25

Přijde mi ,že je úplná blbka 🤦

Moran
25. 05. 2022 22:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Lenatko
25. 05. 2022 20:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Huga
25. 05. 2022 17:12

Má dotyčný exemplář s přezdívkou Mairee ten zmíněný humor brutální? Pakliže ano, tak je ruka v rukávě! Mazel tov!

AliAlice
25. 05. 2022 15:41

Až sem se lekla,že budeme ochuzeni o denní plky o pani Vondráčkové...no už se nám opakuje,že si s dotyčným sedla,a mají stejnou krevní skupinu.....těch už tady bylo,myslím,že naposledy to byl pan Vojnar..

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.