Sisa Sklovská kost a kůže: Snaží se popírat zjevnou nemoc? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. března 2024

Svátek slaví Stela, zítra Kazimír

Sisa Sklovská kost a kůže: Snaží se popírat zjevnou nemoc?

Sisa Sklovska
Sisa Sklovska (profimedia)

Zpěvačka Sisa Sklovská (56) velmi ráda vynáší extravagantní modely, které obtahují její štíhlou postavu. Nicméně v poslední době je zpěvačka ještě hubenější než obvykle. Co za tím stojí?

Vždy energická a dobře naladěná Sisa Sklovská si na svůj zevnějšek potrpí. V uplynulých týdnech toho na ni ale bylo příliš. „Mám za sebou hotový masakr, co se týče mého života. Před pár dny jsem skončila doktorské studium a teď ve středu jsem měla promoce. Přesně se mnou končili i moji první magistři. Psala jsem disertační práci a připravovala druhý velký koncert, který trvá hodinu, takže to vůbec nebylo jednoduché,“ svěřila se Sklovská pro web pluska.sk.

Nestárnoucí Sisa Sklovská (56) po 9 operacích hubená jako lunt! Co se s ní děje?

Video se připravuje ...

Za její figurou tím pádem nestojí hodiny strávené v posilovně a mezování se v jídle. „Žádnou dietu jsem nedržela a ani jsem se nevyhýbala žádnému jídlu. U mě to funguje tak, že čím mám větší stres a čím je to pro mě namáhavější, tak tehdy hubnu a dobře vypadám," přiznala úsměvně Sisa. Momentálně podle svých slov váží 57 kilogramů a cítí se výborně.

Povislou kůži musí odřezat! Charlotte Štiková zhubla už 40 kilo, zůstaly jen obří vnady

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.