Vagnerová otevřeně o svém alfasamci: POLYAMORIE? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 13. srpna 2022

Svátek slaví Alena, zítra Alan

Vagnerová otevřeně o svém alfasamci: POLYAMORIE?

Partner Vagnerové Nicolas je otcem a má rád extrémy
Partner Vagnerové Nicolas je otcem a má rád extrémy (instagram.com)

Krásná herečka Hana Vagnerová (39) je zamilovaná a šťastná. O své nové známosti se rozpovídala u Honzi Dědka. Řeč byla i polyamorii... 

„Potkali jsme se ve Francii. On surfuje. Dělá různé tripy, objel na paddle boardu Francii, točí si o tom dokumenty. Je hodně odvážnej a extrémní sportovec„ představila Vagnerová Nicolase (35), který ji doprovodil na natáčení. Ačkoli o zábavu nebyla nouze, Nicolas si jí moc neužíval. Nerozuměl totiž ani slovo. „Přítel je Francouz. Napůl Francouz a napůl Španěl. Mluvíme spolu španělsky, což je můj čtvrtý jazyk, jeho druhý, takže tam spousta věcí může být ztraceno v překladu,“ řekla také půvabná herečka s tím, že má přítel nakázáno se smát, když se smějí ostatní.

Hana Vagnerová: Dosáhla jsem zlomu ve sportu, který miluju! Budete se divit, jaký to je!

Video se připravuje ...

Zajímavým pointem rozhovoru ale byla polyamorie. S tou má Hana čerstvou zkušenost. Dotočila totiž právě film o páru, která se rozhodl žít v otevřeném partnerství. „Je to o páru, který se rozhodne řešit krizi otevřením vztahu. Polyamorií. Spousta párů v tom stejně žije, jenomže si lžou. Tenhle pár si řekne, pojďme být tak dospělí, že si o tom budeme říkat,“ rozpovídala se o nové roli. Doma jsou prý ale počty vyvážené pěkně po jednom kusu. „Já bych to ale nedokázala. Není to pro mě,“ dodala rázně.

Na zrzku zapomeňte. Hana Vagnerova blond kvůli roli a teď si to užívá!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.