Malá Lilibet slaví 1. narozeniny: Zrzavá jako táta Harry! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 11. srpna 2022

Svátek slaví Zuzana, zítra Klára

Malá Lilibet slaví 1. narozeniny: Zrzavá jako táta Harry!

Děti Harryho a Meghan jsou prý prostě úžasné.
Děti Harryho a Meghan jsou prý prostě úžasné. (archiv Blesku)

Během návštěvy prince Harryho (37) a jeho choti Meghan (40) na oslavách královnina (96) platinového jubilea v Londýně měla jejich dcerka první narozeniny.

Manželé toho využili a pořídili Lilibet její oficiální snímek. Nafotila ho jejich přítelkyně Misan Harrimanová na pikniku na dvorku usedlosti Frogmore Cottage ve Windsoru, který navštívily také další děti z královských kruhů.

To tu snad ještě nebylo! Královská večeře na pláži v Santa Barbaře

Video se připravuje ...

Lilibet vypadá roztomile ve světle modrých šatičkách ozdobených bílou mašli. Zrzavé vlásky má po tatínkovi. Naopak nevzniklo jediné foto z jejího prvního setkání s prababičkou Alžbětou II., podle jejíž rodinné přezdívky dostala jméno. Podle šuškandy z paláce královna účast fotografů na setkání jednoduše zatrhla!

Usmiřovací cesta Harryho a Meghan: 15 minut s Charlesem a strach z Williama?

Video se připravuje ...Přečtěte si
blamal
8. 6. 2022 • 16:12

“ Manželé toho využili a pořídili Lilibet její oficiální snímek. Nafotila ho jejich přítelkyně Misan Harrimanová na pikniku na dvorku usedlosti Frogmore Cottage ve Windsoru, který navštívily také další děti z královských kruhů.” No… Misan Harriman je britsky fotograf, staci se mrknout na wiki…🙈

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.