Dramatické odhalení v seriálu ZOO: Usvědčili Sid ze lži! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 6. prosince 2022

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Dramatické odhalení v seriálu ZOO: Usvědčili Sid ze lži!

Sid se svou seriálovou babičkou Janou Švandovou.
Sid se svou seriálovou babičkou Janou Švandovou. (Foto FTV Prima, Glanc/Benedict Renč)

Lež má krátké nohy! Sabina Laurinová (50) coby matka v primáckém seriálu ZOO konečně zjistí, jakou habaďůru na ni dcera Sidonie alias Míša Pecháčková (18) šije. „Sabina hrála tak přesvědčivě, že jsem stěží zadržovala smích,“ přiznala mladá herečka.

Konečně vyšlo najevo, že dcera Sid není v Americe, ale pracuje u zvířat v safari. Dívka do chaty vrazí v okamžiku, kdy tam máma sedí s tátou, kterého hraje Marek Taclík (49), a strejdou Raulem v podání Vladimíra Kratiny (70). Nese otci slíbenou nabíječku na telefon. „Dlouho jsem s Míšou točila tak, že jsem si ji musela jen představovat. Natáčela jsem videohovory do prázdného počítače, přitom musela reagovat na to, co říká, takže nám ty dialogy četl pomocný režisér,“ prozrazuje Laurinová, jak složité bylo natáčení se seriálovou dcerou. To se ale teď změní, a jakmile maminka zjistí, že má dcerušku doma, probudí se její mateřský instinkt. „Doteď bylo natáčení bez Míši delší a technicky složitější, jsem ráda, že se konečně vidíme tváří v tvář,“ pochvaluje si zvrat v ději Laurinová.

Dětská hvězda z Primy dostala hlavní roli! Má se Burešová začít bát?

Video se připravuje ...

Velké stěhování

Čas po odhalení bude maminka Alice Novotná v podání Sabiny Laurinové trávit po boku své dcery v podnájmu, ale i v ZOO. „Alice je prototyp mámy, která na to musí jít občas od lesa. Jednou na to jde po dobrém, jindy po zlém. A když vidí, že to nejde po zlém, vezme to po dobrém,“ vysvětluje herečka.

Marie Rottrová porazila covid: Oslava 80. narozenin bude, ale bez syna! Uvázl v Kanadě

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.