Pagáčová šokuje o svém soukromí: Šrámy jsou v životě potřeba... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 13. srpna 2022

Svátek slaví Alena, zítra Alan

Pagáčová šokuje o svém soukromí: Šrámy jsou v životě potřeba...

Premiéra minisérie Iveta: Patricie Pagáčová
Premiéra minisérie Iveta: Patricie Pagáčová (CNC_David Kundrát, Martin Hykl)

Pro herečku Patricii Pagáčovou (33) byl návrat do pracovního zápřahu vysvobozením od mnohdy náročné a přeci jen trochu monotónní mateřské dovolené. Ačkoli jí roční dcerka Bibi dělá radost, netají se herečka tím, že právě díky práci má možná paradoxně příležitost k tomu trochu vypnout.

„Být doma s dítětem každý den od rána do večera je pro mě osobně trochu náročné. Je proto příjemné si sem tam odskočit, bavit se s dospělými lidmi, skládat pro změnu také celé věty a nepoužívat jen citoslovce,“ přiznala v talkshow Limuzína moderátorovi Mírovi Hejdovi.

Patricie s dcerou.

Herečka, která vyrostla v seriálu Ulice, po odchodu z ní nouzi o filmové i seriálové nabídky rozhodně nemá. Nově se blýskne v komedii Pánský klub, kterou točila minulý rok. Odbíhat na natáčení mohla s klidným svědomím – ostatně na výchovu dcerky není sama. „Jsem moc šťastná, že můžu točit a pracovat. Mám skvělého manžela a rodinu, která mi to umožňuje,“ cituje Patricii web iDnes.cz.

Ani jako maminka nemůže být zkrátka u všeho, čehož si je herečka vědoma, a to i v momentech, kdy s dcerou je. „Je důležité se naučit tyto věci ovládat. To, že ti upadne dítě, se stává. Kdo říká, že ne, tak podle mě lže. Troufám si tvrdit, že jsem vyklidněná maminka. Beru to tak, že i ty šrámy jsou v životě maličko potřeba,“ myslí si Patricie Pagáčová, která s dcerkou zažívá náročnější období vzhledem k tomu, že se malá Bibi učí chodit, a proto mají oba rodiče čím dál více oči na stopkách. Svět se ale kvůli pár modřinám nezhroutí!

Drbárna z ULICE: Nejhorší bývalí partneři v Ulici!

Video se připravuje ...Přečtěte si
domino22
26. 6. 2022 • 17:37

Nemáme ji rádi, je moc důležitá a nemá na to...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.