Moderátorky z konkurenčních TV: Souboj dekoltů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 27. června 2022

Svátek slaví Ladislav, zítra Lubomír

Moderátorky z konkurenčních TV: Souboj dekoltů!

S bublinkami v ruce čerpá Eva energii ze sluníčka.
S bublinkami v ruce čerpá Eva energii ze sluníčka. (Foto Instagram.com, ara)

Letní počasí posledních dnů přímo vyzývá k pořádné opalovačce nebo posezení s drinkem na terase. Lucie Borhyová (44) zvolila první variantu a předvedla výstavní dekolt v černých bikinách. To Eva Perkausová (28) oslňovala v ostře růžovém topu, který podtrhl její dokonalé přednosti.

Letní sezonu tak zahájily obě krásky ve velkém stylu. Stálice večerních zpráv na Nově přivítala tropické teploty i pověstným úsměvem a o něco mladší hvězda primáckého zpravodajství se svůdně vyprsila.

Michal Kindl – Holka z města 

Video se připravuje ...

„Tak už k nám vtrhlo nefalšované letní počasí,“ napsala Lucie k plavkovému snímku, pod kterým se ihned strhla vlna lichotivých komentářů. „Jediný důvod, proč se dívat na zpravodajství TV Nova,“ pronesl bez okolků jeden z obdivovatelů krásné blondýnky. Přece jen za moderátorským pultíkem nemůže být Lucie tak odvážná, to by především mužští diváci ze zpráv příliš neměli.

Totéž platí i pro sexbombu Perkausovou, která má vždy při hlášení zpráv decentní výstřih, a fanoušky tak potěší až soukromými snímky v plavkách nebo v hodně odvážných topech. „Léto je za rohem,“ poslala Eva zdravici s drinkem v ruce a palmou v zádech ze svého pražského hnízdečka lásky. K oběma vnadným blondýnkám se s vítáním tropů připojila neméně vyvinutá Halina Pawlowská (67). Oblíbená spisovatelka a moderátorka je svým dekoltem pověstná. Humorem a inteligencí může s přehledem mladším kolegyním konkurovat.

Sexy moderátorka Perkausová po tajných zásnubách: Svatba v nedohlednu!

Video se připravuje ...

Hýčkané hvězdy

Lucie patří k největším stálicím televize Nova, kde v roce 1997 začínala jako pomocná redaktorka ve zpravodajství. Dnes už si bez okaté blondýnky těžko dokážeme Televizní noviny představit. Stejně tak si konkurenční Prima hýčká svou Evu, kterou do Hlavních zpráv přetáhla z Top Staru.

 Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.