Ornella na pokraji sil: ŘEV A ZOUFALÝ PLÁČ | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. června 2022

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Ornella na pokraji sil: ŘEV A ZOUFALÝ PLÁČ

Ornella a Josef Koktovi
Ornella a Josef Koktovi (archiv)

Ornella (29) je v pořádném kolotoči. O Quentina (10), Svena (2), Liliane (1) a manžela Pepu Koktu (65) se musí postarat nejen fyzicky, ale hlavně materiálně. Někdy je toho na mladou trojnásobnou maminku ale dost a dojde i na slzičky.

O práci Koktová nouzi nemá. Je aktivní na Instagramu, rozjíždí druhou firmu, do toho vede tu stávající. Není divu, že jí z toho jde někdy hlava kolem. Malý Sven a Liliane jsou navíc od sebe jen rok. 

Trojnásobná matka Ornella Koktová: Další operace břicha!

Video se připravuje ...

„S dětmi takhle blízko u sebe je to náročné, jako bych měla dvojčata. Nikdy jsem to takhle nechtěla, ale osud to zamotal. Teď je u nás doma hlavně hodně řevu,“ posteskla si živitelka rodiny Ornella Super. cz a dodala: „Občas z toho mám depku, že nestíhám všechny věci, které bych chtěla, i kolem aktivit s dětmi. Chodím k Pepovi s brekem a on mě utěšuje, že nemůžu dělat všechno. Ale všichni se mají dobře.“

Polevit nemůže. V těžké době totiž bude muset řešit i bydlení, pronájem jim už nestačí. „Máme dvě patra, jeden dětský pokoj tam je, ale minimálně dva pokoje nám chybí. Tak pomalu myslím na vlastní bydlení, abychom se vešli. Budu to muset rozlousknout. Čeká nás náročné období. Hypotéku si budu muset samozřejmě brát já. Manžel je v podstatě důchodce, i když důchod ještě nebere. To asi až za tři roky, takže zatím musím toho důchodce uživit sama,“ svěřila se také se svými strastmi. 

Oslava Dády: Felix se najedl a ujel! A Dominika po návratu musela do léčebny

Video se připravuje ...Přečtěte si
Alva
23. 4. 2022 • 09:34

Má, co chtěla a bude hůř.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.