Poslední přání Gotta skutečností: Ivana zapojila i Charlottku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 2. července 2022

Svátek slaví Patricie, zítra Radomír

Poslední přání Gotta skutečností: Ivana zapojila Charlottku!

Ivana s dcerami bere manželův odkaz velmi vážně!
Ivana s dcerami bere manželův odkaz velmi vážně! (Foto: D. Kundrát, archiv)

Ivana Gottová (46) pro svého milovaného manžela připravuje koncert s názvem Pocta Karlu Gottovi, který proběhne už v červnu v pražské O2 areně. Na co se můžeme těšit?

„Věřím, že se nám všechno povede tak, jak by si to sám Karel přál. Vaše Ivana," doufá Gottová na sociální síti. Do obřího projektu přitom Ivana začlenila i talentovanou dceru Charlottu, která s otcem Karlem (†80) před jeho smrtí nazpívala dojímavý duet Srdce nehasnou.

Dokument o Gottovi děsí přátele. A Křížková bez manžela!

Video se připravuje ...

A kdo všechno během prestižního koncertu v O2 areně ještě vystoupí? Mikrofon ohluší třeba taková Lucie Bílá, Michal David, Eva Burešová, Dara Rolins, Leoš Mareš a v roli speciálního hosta dokonce herečka a velká Slavíkova kamarádka Jiřina Bohdalová

Ostuda hrobu Skořepové! Kde je urna? A kritika dcer Gotta k filmu o něm

Video se připravuje ...Přečtěte si
hanka549
21. 4. 2022 • 12:45

jardavozembouchak
21. 4. 2022 • 06:54

teda vy mate informace... asi jste muuuuuska jedna zlata. ale zkuste to hodit na papir a vydat knizne , urcite na ty vase slataniny budou fronty... sismarjajozef, do cehos to dusi vrazil. no nejste v tom sama, je tu jeste jedna "dama" stejneho razeni....

jardavozembouchak
21. 4. 2022 • 06:52

bila bude jecet jako viktorka u splavu, david skotacit s kecupem v ruce a bureska bude davat v obdiv svuj PUPIK.

hanainge
21. 4. 2022 • 00:51

Výše uvedený článek není pravda, protože je fakt, že Ivana Macháčková opravdu nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Ivana Macháčková musí se velmi stydět! Ivana Macháčková se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott. Pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966, potvrdil, že Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý, Ivana Macháčková pro Karla Gotta jenom pracovala jako uklízečka, na PC a Karel Gott zakázal jí jít do ložnici Karla Gotta. Konečně Karel Gott vyhodil Ivanu Macháčkovou, protože ona byla drsná!

Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta a Dominika Gottová je pilná i slušná dáma. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto on chtěl mít klid a opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje jinou ženu, která žije v Německu.

-bello-
20. 4. 2022 • 14:35

Jsem mrtvá smíchy.¨
Fakt, jak Gusta Fučíková, jedna mrtvola . výdělek do důchodu.Fučík byl skvělý žurnalista a podlehl, Gott byl dobrý zpěvák a s Antichartou taky podlehl, ale nezaplatil životem.Že je to blbé přirovnání?
Jo, je, ale s tpou výdělečnou mrtvolou to sedí.
Dcera Šarlotka ať se radši drží zpátky. Komedie kolem táty ji zničí.A ta její máma taky. Zpěvem se uživí leda tam v komparzu a v roští

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.