Bohdalová jde po Hruškovi! Co herečce Láďa vyvedl? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Bohdalová jde po Hruškovi! Co herečce Láďa vyvedl?

Jiřina Bohdalová vysekla poklonu Láďovi i jeho kůžičkám
Jiřina Bohdalová vysekla poklonu Láďovi i jeho kůžičkám (Michal Protivanský)

Jiřinu Bohdalovou (90) jen tak něco nezaujme, ba naopak, spíš to bývá ona, kdo ostatním dává sodovku, je přeci posedlá svou upřímností. Když proto vysekla poklonu jak hrom Láďovi Hruškovi (44), mnohým spadla brada. 

Podle zjištění magazínu Sedmička měla Bohdalová sama z vlastní iniciativy zavolat na Primu a vyžádat si všechna čísla časopisu Vychytávky Ládi Hrušky. „Paní Bohalová chtěla časopisy v jakémkoli množství. Chtěla toho, co nejvíce, měla zájem i o stará čísla. Prý má Láďův časopis hrozně ráda a prý ji hrozně baví. Říkala, že si chce ty časopisy dovézt na chalupu a tam si je v klidu přečíst,“ potvrdil magazínu informovaný zdroj. 

Jiřina Bohdalová: Při čtení mě bolí nohy!

Video se připravuje ...

Jediné, co je trochu překvapující je, že Jiřina obdivuje svého konkurenta. Je to přece ona, komu v České televizi běží pořad Hobby naší doby. Zlí jazykové tvrdí, že by snad u kolegy chtěla hledat inspiraci. Není přece tajemstvím, že inspirace není bezedná. Jiřinka ale zaječí úmysly patrně nemá, dokonce si to nemyslí ani sám Hruška. „Jsem nadšený. Když se ta informace ke mně donesla, moc mne to potěšilo. Paní Bohdalové si vážím a mám ji rád. Samozřejmě mě tedy těší, že ráda čte mé časopisy a líbí se jí, co dělám. Je to pro mě velká čest,“ reagoval Láďa. 

Jiřina Bohdalová je hereckou rekordmankou: Hraju už 86 let! Kdo za to může?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.