Luxusní dar ji neomráčil! Taková jsem nevděčná, tvrdí Gregorová | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 21. července 2025

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Luxusní dar ji neomráčil! Taková jsem nevděčná, tvrdí Gregorová

Hana Gregorová
Hana Gregorová (archiv Blesku)

Těžko uvěřit, že herečka Hana Hregorová (69) letos oslaví sedmdesátku. Tajemství jejího vzhledu ovšem netkví v drahé kosmetice či estetických procedurách. O osvědčené triky se podělila v rozhovoru pro slovenskou JOJku.

Ne každá žena lační po stále mladistvém vzhledu, a naopak přijímá stáří s grácií. To je případ i herečky Hany Gregorové, která nikdy nedala na drahé krémy ani na pravidelné ošetření pleti. „Nemám žádné tajné zbraně, ale také si myslím, že vše je dispozice. Pleť relativně na to, že mi bude tento rok sedmdesát, mám slušnou. Používala jsem vždy krémy úplně obyčejné, nějaké madlové nebo co bylo po ruce, ale vždy mastnější. Nikdy žádné drahé krémy,“ cituje rozhovor pro JOJ slovenský web Pluska. 

Že herečku na drahé krémy neužije, dokazuje i fakt, že na takové přípravky spíše padá prach anebo je využívá pro jiné než primární účely. „Jednou jsem dostala dáreček, nějaký super drahý Dior a mazala jsem si s ním ruce. Taková jsem nevděčná. Ale neměla jsem z toho dobrý pocit. Na kosmetiku též nechodím pravidelně. Možná jednou za dva roky, ale jen proto, že jsem taková, že mám vrtuli v zadku a mně to tam přijde strašně dlouhé,“ vysvětlila s úsměvem Hana Gregorová.

Karel Gott popsal své odcházení. A nový život Gregorové v Maďarsku

Video se připravuje ...



Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry