Spirituální hazard se zdravím? Po menstruaci si Houdová léčí láskou i nádor | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. srpna 2022

Svátek slaví Helena, zítra Ludvík

Spirituální hazard se zdravím? Po menstruaci si Houdová léčí láskou i nádor

Helena Houdová
Helena Houdová (profimedia.cz)

Bývalá Miss Helena Houdová (42) se na sociálních sítích svěřila se znepokojivou zprávou - má v břiše nádor. Víc znepokojující je však pro mnohé cesta, kterou se jej rozhodla přemoci...

„Čistí se mi nádor, který mám v břiše, a vykašlávám a vyplakávám generace smutku,“ uvedla Houdová na Instagramu krátce poté, co se rozhodla vyzvat všechny posvátné ženy k vytvožení nové planety k žití plné lásky a ne strachu. 

A Houdová děsí fanoušky: Podstupuji vážné léčení

Video se připravuje ...

Patrně se obklopena svým spirituálním štítem skutečně neobává ani útvaru v břišní stěně. Namísto lékaře svolala svoje sestry, kněžky a bohyně a odletěla do Egypta na pouť, kde se obklopena láskou a světlem oddává hlubokým meditacím, ceremoniím a rituálům. Vyvrcholením celé léčivé pouti plné lásky má být průchod světelným portálem, který je naplánován na magické datum 22. 2. 2022, kdy se má ve Velké pyramidě v Gíze aktivovat jakýsi portál 222.

Nebylo by to poprvé co si Houdová pomohla sama. Polovina jejích vzkazů na Instagramu je věnována její cestě za zajištěním bezbolestné menstruace. Jenže nádor není to samé co perioda a těžko říct, jestli bude stačit věřit, že každá žena je sama sobě medicínou.

Šokující fakta o sebevraždě herečky z Pelíšků. A Houdové nový kurz: Za pár tisíc lepší milenec!

Video se připravuje ...Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.