Marta Dancingerová v novém seriálu Duch: Panický strach ze zbraní | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Marta Dancingerová v novém seriálu Duch: Panický strach ze zbraní!

Marta s Martinem Písaříkem pod náklaďákem.
Marta s Martinem Písaříkem pod náklaďákem. (Foto FTV Prima)

V duchu určitě myslela na to, co při natáčení potkalo americkou hvězdu Aleca Baldwina (63), který omylem zastřelil kameramanku. Marta Dancingerová (30), kterou si diváci pamatují z Kukaček, představuje v novém primáckém seriálu Duch šéfku elitní policejní jednotky. Při scéně drsné přestřelky, kdy zahyne mafián a jeden z policistů, musela vzít do ruky pistoli.

Nebyla ale vzhledem k okolnostem moc potěšená. „Zbraně mi nedělají dobře, nemám je ráda a rozhodně to není něco, co by mi přirostlo k ruce,“ přiznala Marta. „Bylo nesmírně důležité, že tam byli lidi, kterým jsem věřila, takže když mi dali zbraň do ruky, věděla jsem, je to bezpečné a nemůže se nic stát,“ připomněla taktně loňský incident při natáčení westernu Rust.

Mafiánská přestřelka ve Slunečné. Lambora v ohrožení života?!

Video se připravuje ...

Jinak ji práce na kriminálce baví. V prvním díle zahynul její parťák v podání Martina Písaříka (42) a na jeho místo nastoupil Štěpán Benoni (37). „Se Štěpánem jsme spolu hráli už v jednom seriálu, znali jsme se, a to je výhoda,“ pochvaluje si herečka. V Ordinaci v růžové zahradě 2 hráli pár, a měli dokonce syna. „Umíme na sebe reagovat, podržíme se v nepohodlných situacích nebo se dokážeme povzbudit. To je moc fajn. Teď se nám tady trošku obrátily role. Já jsem ta akční a on je taková moje koule u nohy,“ směje se Marta.

Mafián z Rapla

Seriál Duch má osm dílů. Hlavní roli mafiána, který se po smrti zjevuje policistovi Emilovi, hraje Predrag Bjelac (59), který pochází ze Srbska. Hrál už v Harrym Potterovi, v Česku se naposledy objevil v seriálech Rapl a Slunečná.

Ubal a zmiz • TRAILER

Video se připravuje ...

Stříleli celý den

Klíčová scéna přestřelky se točila celý den. Režisér Peter Bebjak, který je podepsán i pod úspěšným seriálem Devadesátky, vše pečlivě nazkoušel jako v divadle a teprve pak nechal zapnout kamery. Klíčový obraz trval 12 minut.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.