Tanečnici nekouše? Kuchařová k nepoznání, volá SOS! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. července 2022

Svátek slaví Prokop, zítra je Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje

Tanečnici nekouše? Kuchařová k nepoznání, volá SOS!

Táňa Gregor Brzobohatá spatřena poprvé od rozchodu s Ondřejem.
Táňa Gregor Brzobohatá spatřena poprvé od rozchodu s Ondřejem. (Martin Hykl)

Bývalá Miss World Taťána Gregor Brzobohatá (34) veřejně přiznala, že je opět v péči terapeuta. Neunesla snad pohled na svého stále ještě manžela Ondřeje (38), který našel štěstí u tanečnice Zuzany Pilné (30)?

Poté, co manželé oficiálně přiznali rozvod, se Ondřej Brzobohatý Gregor vyjádřil, že šlo jen o rozumné vyústění půlročního odloučení, kdy už s manželkou nesdílel domácnost. Dalo se tušit, že neměl jediný důvod zůstávat sám. Zpráva o tom, že randí s tanečnicí Zuzanou Pilnou proto nebyla zas tak překvapivá. Patrně ale ne pro Taťánu. Brzobohatou nový vztah Ondřeje rozhodil natolik, že nezbývalo nic jiného, než si srovnat myšlenky pod odborným dohledem a ten nejspíš zahájil terapii mrazem, neb netrvalo dlouho a Taťána prchla k Laponcům.

Taťána Gregor Brzobohatá mluví o spolupráci s Pierrem Richardem a své nadaci

Video se připravuje ...

„Můj terapeut mi doporučil dělat věci, který jsem předtím nikdy neudělala, ta jsem odletěla na severní pól,“ objevilo se na jejím Instagramu pod fotkou, kde je zakuklená do několika vrstev. Terapie patrně funguje, protože na ni Táňa vypadá nejen sakra dobře, ale i spokojeně!

Taťána Brzobohatá celá kvete - doslova!

Video se připravuje ...Přečtěte si
AHel
3. 2. 2022 • 13:44

Paní Táňo, to přebolí, mermomocí si udržte úsměv na rtech. Obdivuji Vás a to moc, že jako modelka podporujete seniory, ty jsou pro naší zemi odpad a vy jste jim podala pomocnou ruku. Je to od Vás velmi šlechetné. Zůstaňte svá, čas to spraví, najděte si prima kluka, založte rodinu, život je krátký, buďte pozitivní, na nic si nehrajte, modelkou už dávno nejste. Držím Vám palečky.

-bello-
3. 2. 2022 • 13:41

V Polsku se stala Miss World a dala se dohromady s Richterem z Magistrátu -tj, tučným kontem a hlavně styky a obstarávání kšeftů. On naštval lidi , když i do cizojazyčných bedekrů o Praze nacpal hlavně Kuchařovou, jakoby Praha a Česko bylo o ní. PR jí dělal perfektně, ale i ona jemu! Chlubil se s ní ve společnosti, asi tak jak Volopich s Verešovou. . Kuchařová pak zdrhla do US , kde ten její doteď neví, jestli je gay /nic proti gayům rozhodně já nemám/ a s ním nafotila fotky lehce za ..Pak to okecávala. A pak utekla k Brzobohatému a ten zaes utekl od ní.

Sorry, že odbíhám, ale napadlo mě, jak se bude chlubit ve společnosti ten MUDr. z Vinohradské nemocnice se svou Agátou .A už to vidím, jak na dlani, jak Stropnický vyvede tu svou a MUDr. vyvede tu svou a po červeném koberci usednou do VIP lóže na operu a vedle bude sedět Zagorová, protože na jevišti bude Margita

borka30
3. 2. 2022 • 11:02

no, je to tak. A před ním měla další vztah s Richtrem z Prahy.

jity
3. 2. 2022 • 09:04

Taťána před Ondrou byla v USA a tam přece měla přítele. Natočili spoli i nějaký klip a tenkrát se chlubila jaká to bylo mezi nimi vášeň. Vášeň holt vyprchává, snad najde spřízněnou duši.

StanovskyM
3. 2. 2022 • 04:05

Odletěla na severní pól, nebo do Lsponska? Přesněji řečeno, na severním pólu nežije nikdo, ani Laponci aneb Sámové, ani Eskymáci aneb Inuité. To je setsakra rozdíl, Laponsko a severní pól, i když chápu, ze čtenářům bulváru je to jedno. Hlavně, že tam je zima.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.