Konec idylky Prachaře se Sandevou: To ses snad úplně pos*ala! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 5. března 2024

Svátek slaví Kazimír, zítra Miroslav

Konec idylky Prachaře se Sandevou: To ses snad úplně pos*ala!

Sara Sandeva a Jakub Prachař
Sara Sandeva a Jakub Prachař (Blesk)

Platí za dokonalý pár... ale jen na fotkách. Svědek, který je náhodně potkal na ulici, popsal vyostřenou hádku jako z filmu! Nadávající a klející Prachař si to rázně vykračoval po chodníku metr před plačící Sandevou! 

„To ses snad úplně pos*ala!“ ozývalo se z úst bývalého manžela Agáty Hanychové (36), Jakuba Prachaře (38). A bylo zřejmé, kdo schytává políček. Mladá herečka, Sara Sandeva (24), jakoby neexistovala! Z kavarány se šourala dobrý metr za svou velkou láskou a podle zjištění svědka z eXtra.cz měla svěšená ramínka a slzy na krajíčku. 

Agáta Hanychová s focením nahých fotek nekončí! Mám životní formu a chci se ukazovat, tvrdí

Video se připravuje ...

Toho, co se mezi nimi stalo, se dopátrat nepodařilo. Stačí jen doufat, že šlo jen o upuštění páry nad nespravedlností všedních dní, anebo že se Prachař prostě jen blbě vyspal. 

Krásná Sara Sandeva přiznala rozchod s fotbalistou! Ódy na Jakuba Prachaře

Video se připravuje ...Přečtěte si
luppe
8. 2. 2022 • 17:54

Tak toto, by mi sebestřednej hloupej blb, jako je mamánek a niktoš Prachař. Jako ženě řekl jen jednou. Podruhé by se neměl čím najíst ani utřít si řiť a ještě by odlezl po pahýlech 😀

amej
26. 1. 2022 • 14:24

Myslím, že s Prachařem to nevyhraje žádná žena. Bude pěkné hovado. Tahle mladá holka má navíc než na blbýho skoro dědka, který ani jako herec za moc nestojí.....

mord
26. 1. 2022 • 01:27

Bellmek je jenom stara, ulhana bezvyznamna smudla

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.