Herec Jiří Krampol v slzách: Nejhorší natáčení života | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Herec Jiří Krampol v slzách: Nejhorší natáčení života

JIří Krampol natáčí film, první klapka padla u hrobu Hanky
JIří Krampol natáčí film, první klapka padla u hrobu Hanky (Foto pro Aha! – Miloš Schmiedberger, ara )

Ten den ho stál hodně sil. Jiří Krampol (83) začal natáčet připravovaný film o sobě na tom nejsmutnějším místě. U hrobu milované manželky Haničky (†59). Na hřbitově bylo po sněhové vichřici pusto, a tak nemusel před nikým skrývat své dojetí.

Na ženu ostatně Jirka myslel i při poslední hospitalizaci před měsícem, kdy mu šlo o život. „Ležel jsem ve stejné nemocnici, předtím jsem za Haničkou hodně chodil, tak jsem často vzpomínal,“ řekl. Doba je zlá, covid hodně věcí změnil. Se sponzory je problém. Proto se Jiří Krampol rozhodl, že film o sobě natočí, i když na něj ještě nemá peníze pohromadě. První obraz proto připravili jen ve třech. Manažer projektu Miloš Schmiedberger (74), Jiří a režisér, ale i kameraman Zdeněk Kovář (31). 

Šebrle mluví o rozvodu, manželka to popírá. A Krampol se loučil se životem

Video se připravuje ...

„Fakt je, že není na co čekat,“ říká Miloš Schmiedberger. „Jsem vděčný režisérovi, štábu i účinkujícím, že zatím netrvají na honorářích.“ Film o Krampolovi má pracovní název Život je sranda a jak Jirka, tak Miloš se snaží dokázat, že to tak opravdu je. Proto si nejsmutnější scénu z celého snímku natočili jako první. „Režisér Zdeněk Kovář, který se už tak ujal své taktovky, bude pokračovat již příští týden v natáčení na Kladně,“ prozradil Schmiedberger. Doba je podle něj v showbyznysu stále nejistá a oddalování projektu může jen uškodit. „Mladší už nebudeme a nikdo nám nezaručí, že život nezůstane další rok ještě ochromený pandemií,“ říká.

Kromě herečky Kateřiny Bláhové a zpěvačky Natálie Grossové (19) by se ve filmu měli rozhodně objevit Jirkova celoživotní kolegyně Uršula Kluková (80), Karlos Vémola (36) a kromě mnoha dalších i manželé Luděk (79) a Adriena (60) Sobotovi. S těmi se ostatně Krampol vídá často. Jednak spolu hrají v semaforském představení Zajíc v pytli, a pak se potkávají i soukromě. „Chci, aby se lidi hlavně bavili,“ říká k tomu sám Krampol.

Vyděšený Krampol, problémy se srdcem! A Brzobohatí o rozchodu

Video se připravuje ...Přečtěte si
bublina09
24. 1. 2022 • 17:30

Naprostý souhlas s předešlými názory!!! oni nevědí, jak vytřískat peníze, jsou už s tím trapní, jak Krampol, tak ten jeho manažer. Pokud Kr.nemá na luxusní bydlení, může ho pustit a přestěhovat se do garsonky či 1+1, ale oni jsou zvyklí na velké peníze a uskrovňování jim jaksi nejde. Zas čekají, co lidí bude chodit na nějaký jejich dokument,to je trapas.

lepabrena
24. 1. 2022 • 14:04

A to fakticky byl Krampol hospitalizován na psychiatrii? Protože tam byla opakovaně na jeho žádost hospitalizovaná jeho žena. Když se za něho provdala, byla hezká a schopná pracovat. Postupně z ní pod nátlakem plastickými operacemi a hubnutím vytvořil Michaela Jacksona v ženském provedení a invalidní důchodkyni s pobyty na psychiatrii. Domnívám se, že ano při sňatku s tímto diktátorem byl pro ni polibek smrti. Krampol jí ani nevystrojil pohřeb- nechal ji spálit bez obřadu. Až za nějakou dobu a za peníze jeho přátel se uspořádala hostina- prý na její památku. Podle mě chce Krampol film o sobě využít k tomu, aby dostal práci, když ze svých příjmů si zjevně nedokáže zaplatit nájem na své luxusní bydlení v centru Prahy.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.