Zpěvačka Míša Nosková pár dní před porodem: Loučení s jevištěm | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. května 2022

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Zpěvačka Míša Nosková pár dní před porodem: Loučení s jevištěm

S Pavlem Režným v roli Elisabeth. Kostymérky se vyznamenaly.
S Pavlem Režným v roli Elisabeth. Kostymérky se vyznamenaly. (Foto Aha! – Martin Hykl, herminapress.cz)

Naposled s bříškem! Černé sexy šaty, které si oblékla, na Míšu Noskovou (38) prozradily, jak si své druhé těhotenství užívá. Na koncertu k 30 letům rozhlasového pořadu Muzikál expres se nešetřila a vystoupila hned v pěti písních.

Během slavnostního večera v Hudebním divadle Karlín zazněly árie z plejády slavných muzikálů, ke kterým napsal texty Michael Prostějovský (73). Míša zpívala duety a sólo z výpravných muzikálů Elisabeth a Evita. „Vystoupení bylo náročnější, než jsem čekala,“ přiznává. „Kvůli televiznímu a rozhlasovému přenosu trvaly zkoušky dva dny a bylo dost převlékání. Kostymérky se ale vyznamenaly a šaty s korzetem a velkou sukní z role rakouské císařovny Alžběty na mne upravily tak, že se nemusely nijak přešívat,“ dodala.

Nosková má už 5 měsíců tajemství: Jsem těhotná a v lednu rodím!

Video se připravuje ...

Černé šaty na tělo si muzikálová hvězda koupila narychlo až v den natáčení. „Mohla jsem se schovat do nějakých volných šatů, ale inspirovala mne Ewa Farna a zvítězil obepnutý, ale pohodlný model,“ dodala. Její partner, podnikatel Jindřich Čada 42), se již na přírůstek do rodiny těší, ale jestli to bude holčička, nebo chlapeček, ani on neprozradí. Z předchozího manželství má už zpěvačka dceru Elišku (11).

Michaela Nosková: Byla jsem nešťastná a chtěla na to upozornit tím, že jsem se týrala hlady

Video se připravuje ...Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.