Muzikálová zpěvačka Míša Nosková: V 9. měsíci jen čtyři kila navíc | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 23. ledna 2022

Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena

Muzikálová zpěvačka Míša Nosková: V 9. měsíci jen čtyři kila navíc

Oproti prvnímu těhotenství je jak lunt
Oproti prvnímu těhotenství je jak lunt (Instagram, archiv)

Spíše to vypadá, že si Michaela Nosková (38) přes svátky dopřávala kupy jídla, než že by měla co nevidět přivést na svět miminko. Muzikálová zpěvačka má v 9. měsíci hodně malé bříško, přibrala pouhá čtyři kila, ale vše je v pořádku a nový tvoreček roste tak, jak má.

Poslední měsíc se prý přibírá nejvíce, tak snad Míša vše dožene, protože málokdo by řekl, že se za chvilku stane dvojnásobnou maminkou. „No, moc velké není, to máte pravdu, přibrala jsem zatím jen čtyři kila, ale všechno je v naprostém pořádku a miminko má správnou váhu,“ řekla Míša Aha! s tím, že už bude jen odpočívat a sem tam zajde na těhotenské cvičení.

Nosková má už 5 měsíců tajemství: Jsem těhotná a v lednu rodím!

„Teď už jen nohy nahoře a pohodička,“ smála se zrzka, jež pohlaví miminka, které čeká se snoubencem Jindřichem Čadou (42), neprozradila. „Co to bude, si necháváme pro sebe,“ dodala Míša, která má z prvního manželství už velkou slečnu Elišku (11).

Zpěvačka Michaela Nosková s milencem a budoucnosti! Bude další dítě?Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.