Proč už Jágra nevídá? Neteř zmínila Dominiku | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 1. února 2023

Svátek slaví Hynek, zítra Nela

Proč už Jágra nevídá? Neteř zmínila Dominiku

Se slavným strejdou se už tolik nevídají. Pavlína zmínila důvody!
Se slavným strejdou se už tolik nevídají. Pavlína zmínila důvody! (Karel Kopáč)

„On teď tráví hodně času s Dominikou, takže se nevídáme tak často jako předtím. Je to i covidem, že se nenavštěvujeme tak často,“ stýská si hokejistova neteř, která je aktuálně v očekávání chlapečka. Bude také hokejista?

„Nevím, jestli bude hokejista. Celý život jsem mezi hokejistama, i můj brácha hrál hokej, tak úplně nevím, jestli chci, aby hokejista byl. Nechám to ale samozřejmě na něm. Hlavně mám Jaromíra, který ho bude moc trénovat, takže by to byl asi dobrý hokejista,“ domnívá se Pavlína Jágrová (30) na webu Cnn.iprima.cz.

Velká radost v rodině Jardy Jágra! Už je to devět měsíců...

Video se připravuje ...

A jak se budoucí hvězda NHL bude jmenovat? „Máme vybraná asi tři jména, ale ještě jsme se finálně nerozhodli. Vlastně si říkám, že to možná nechám až na porod, které to jméno se mi k tomu dítěti bude hodit nejvíc. Ještě bych to chtěla řešit s numeroložkou,“ překvapuje Pavlína, která je právě na konci šestého měsíce těhotenství. 

Jágrova neteř Pavlína přiznala rozchod! Co jí ex provedl?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.