Lucie Vondráčková: Dostala brutální nářez, kamarádka promluvila | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. dubna 2024

Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie

Lucie Vondráčková: Dostala brutální nářez, kamarádka promluvila

Lucie Vondráčková v romantické komedii The Perfect Kiss
Lucie Vondráčková v romantické komedii The Perfect Kiss (The Perfect Kiss, archiv)

Tak to si za rámeček nedá! Scénáristka a režisérka trvale žijící v Kanadě, Martina Adamcová, dostala za snímek s Lucií  Vondráčkovou (41) pořádný céres. Mezi Čechy se našlo je 13 procent lidí, kteří Perfect Kiss dali palec nahoru.

Bývalá česká herečka Adamcová se s Vondráčkovou seznámila v Montrealu, kde obě toho času žili. Spolupráce se tak sama nabízela. Otázkou je, zda povedená. Češi mají jasno! 

Lucie Vondráčková: Letos je to tristní...

Video se připravuje ...

„Dostali jsme fakt brutální nářez. To jde však ruku v ruce s profesí  filmaře. Zaujalo mě, kolik toho někteří o filmu napsali, jsou to obsáhlé statě. Ani bych nevěděla, že se toho dá tolik o obsahu naší komedie anebo jejím zámyslu napsat,“ přiznala Blesku Adamcová. 

Za oceánem má ale snímek slibné ohlasy. „Dokonalý polibek je úspěšný film. Do kin v USA a v Kanadě síť jako Cineplex nebere nic než to nejlepší a nezávislé filmy se na plátno dostanou jen zřídka. Film musí být výborný, aby se do kina dostal. A to Dokonalý polibek objektivně je. A jsme i na iTunes, Prime Amazon a Google Play. Tyhle platformy si vybírají. Dokonalý polibek je žánrově čistá komedie s crazy přesahem,“ dodala režisérka.

Lucie Vondráčková: Jsem nadopovaná divadlem!

Video se připravuje ...Přečtěte si
jity
10. 5. 2022 • 14:23

Přesně tak, je to cajdák ucajdaný. Přesto, ale přeju Lucce zdraví a radost z jejích klučinů. Do umění holt se nehodí jako její teta.

fany22
23. 1. 2022 • 20:30

Zaznamenala jsem to taky. Ona udělá cokoli, aby si zlepšila renomé. Ale už je pozdě. Vnímavější lidi z ní mají kopřivku.
Jen - slovo sokyně není výstižné. To by platilo v situaci, kdy by se holky snažily a o muže soupeřily. Nic takového se ale nekonalo. U Lucky Vondráčkové je na prvním místě kariéra a peníze, na dalším děti. O muže jí vůbec nešlo. To chování - dlouhodobé - se prostě okecat nedá.

Huga
14. 1. 2022 • 18:38

"Film musí být výborný, aby se do kina dostal. A to Dokonalý polibek objektivně je." To víš, že jo, Martino. Když se člověk nepochválí sám, tak to za něj nikdo jiný neudělá, co. Perfect Kiss je dílo, při jehož sledování se divák celou dobu svíjí pocitem trapnosti.

Eva Korotvičková
13. 1. 2022 • 23:07

Lucie je strašlivě laskavá jak krásně mluví o své sokyni.Ta faleš z toho úplně kape.Měla by raději mlčet

-bello-
10. 1. 2022 • 01:20

Perfect Kiss je ucajdaná blbost a je mi jedno, co Adamcová Martina vykládá.
Vkus provinční Kanady je jiný a vkus Amíků taky.
Podstatné je, že jí na film přidal Plekanec cca 3,5 mil.
Vondráčková Lucie není herečka a i její dabing je divně ušišlaný.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.