Dost spekulací! První zpověd Bagárové maže pochybnosti | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 23. května 2022

Svátek slaví Vladimír, zítra Jana

Dost spekulací! První zpověd Bagárové maže pochybnosti

Monika se rozešla s Machem před měsícem!
Monika se rozešla s Machem před měsícem! (instagram.com)

Ačkoli měla Monika Bagárová (27) v plánu se trochu stáhnout do ústraní a mediální přestřelku překlenout v krytu rodného Brna, tohle už na ni bylo trochu moc a vůbec poprvé od rozchodu se ozvala!

Spekulace o tom, jak dlouho jsou s Makhmudem Muradovem (31) od sebe, neberou konce. Bagárová byla konfrontována i s obviněním, že si všechno pěkně plánovala dobrých pár měsíců a že svoje příznivce pěkně tahala za nos. Usvědčující pak měla být koupě pozemku v Brně, který je výhradním majetkem Moniky a kterého nabyla na začátku září. Že by šlo ale o předem připravenou akci tvrě popírá. 

Monika Bagárová o rakovině: Máme jí v rodině! Musím na vyšetření

Video se připravuje ...

„S Machem jsme se rozešli před necelým měsícem. Pozemek jsem koupila, protože stavím společně s rodiči dům, kde budu mít i své nahrávací studio a kde bude mít do budoucna Ruminka své zázemí, až začnu pořádně koncertovat a pracovat,“ uvedla pro eXtra.cz Bagárová. Dodala také, že koupě pozemku byla společným rozhodnutím s Muradovem. „Pozemek se řešil delší dobu a Mach o tom ví od samého začátku, je to investice a budoucnost, tak jako Mach stejně kupuje a investuje v Uzbekistánu,“ dodala Monika.

Péče o malou Rumiu: Přebaluje jen Monika, nebo přiloží Makhmud ruku k dílu?

Video se připravuje ...Přečtěte si
mika
11. 1. 2022 • 12:13

když si vzpomenu jak rozčilovala a mlžila, že se mají rádi a jsou spolu....už jí nevěřím ani pozdrav. je to prolhaná cig...a. že se nestydí. nám je to přece šumák, s kým je v posteli!!!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.