Šílené diety Konvalinkové: Experimenty, ze kterých mrazí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 23. května 2022

Svátek slaví Vladimír, zítra Jana

Šílené diety Konvalinkové: Experimenty, ze kterých mrazí

Naďa Konvalinková
Naďa Konvalinková (archiv Blesku)

Herečka Naďa Konvalinková (70) patří mezi ženy, které zkusily nespočet různých diet. Naďa ale zmínila jednu, ze které doslova mrazí.

Jde o takový experiment v ledové vodě, o kterém se Naďa (70) rozpovídala v Show Jana Krause. „Dočetla jsem se, že když se člověk ponoří do studené vody a čím déle vydrží, tak tělo se brání tomu ledu a ztrácí kalorie. Zkrátka se brání tím, že hubne. Takže sice zhubneš, ale ledviny, močák, všechno je v haj**u,“ pronesla Konvalinková s tím, že i ona sama tuhle metodu zkusila.

Naďa Konvalinková o předpovězené nehodě s Květou Fialovou

Video se připravuje ...

Dlouho u ní ale nevydržela a není divu. Největší progres ve svém hubnutí zaznamenala, když chodila denně cvičit s trenérkou a byla pod vedením Kateřiny Cajthamlové. V té době jedla poloviční porce 5x denně, ale vzhledem k jejímu náročnému dennímu harmonogramu, si už nestíhá tolik vyvařovat. „A největší chyba, kterou dělám, je to, že mi chutná čokoláda,“ dodala na závěr svou největší neřest.

Naďa Konvalinková: Proč je důležité koukat na pohádky?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Josef124
10. 2. 2022 • 18:05

Já jsem žádnou dietu nikdy nedokázala držet. V jídle se omezovat nedokážu. Snažím se nejíst sladkosti a nezdravá jídla, ale nic víc. Radši si každý den zacvičím, jdu běhat, nebo jedu na kole. Chuť na sladké jsem vyřešila tak, že jsem si našla na http­s://zi­vota­vyzi­va.cz­/pro­teino­ve-tycinky/ nejlepší proteinové tyčinky a ty si dám, jakmile mě honí mlsná .

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.