Justin Bieber a jeho foto na památku: Láska v telefonní budce | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. června 2023

Svátek slaví Gita, zítra Bruno

Justin Bieber a jeho foto na památku: Láska v telefonní budce

Dobře sehraní i co se týká oblečení.
Dobře sehraní i co se týká oblečení. (Foto Instagram, Profimedia.cz (česká budka))

Popový zpěvák Justin Bieber (27) už si prošel jankovitou fází, kdy střídal krásné a slavné holky jako ponožky, a pevně zakotvil po boku manželky Hailey (25). A je o láska jako trám!

Kanadská superstar právě koncertuje v Londýně a tam se svou ženou, za svobodna Baldwinovou (dcera herce Stephena Baldwina, neteř Aleca), stavili na kávičku, a dokonce se políbili v červené telefonní budce. Jednou tak budou mít krásnou památku, protože ikonické budky z britských ulic mizí po tisících.

Tyto celebrity pojí příbuzenský vztah, věřili byste?

Video se připravuje ...

Celkem 96 procent dospělých Britů už používá mobily, a tak operátor zachovává jen budky, z nichž se v průběhu 12 měsíců uskuteční aspoň 52 hovorů (1x týdně)... V Česku nejsou Až Bieber na konci své světové šňůry zavítá v březnu 2023 do Česka, může si být jist, že si takovou fotku neodveze. Poslední telefonní budka stála v obci Hlubyně na Příbramsku a její červnovou demontáží se letos po 110 letech uzavřela éra veřejných telefonních automatů v Česku.

SuperStar Jan Bendig v koroně nabral 15 kilo! Jak teď vypadá?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.