TRÁVNÍČEK PROZRADIL VELKÉ OBAVY! Soutěžící se museli rozdělit | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 20. ledna 2022

Svátek slaví Ilona, zítra Běla

TRÁVNÍČEK PROZRADIL VELKÉ OBAVY! Soutěžící se museli rozdělit

Trávníček i přes svůj strach chce zatančit na finálovém večeru StarDance s Veronikou Lálovou.
Trávníček i přes svůj strach chce zatančit na finálovém večeru StarDance s Veronikou Lálovou. (Foto Aha! – Karel Kopáč a ČT)

Ve StarDance naplno začaly přípravy na finálový večer! Ten má podle plánu proběhnout příští týden v sobotu 18. prosince. Produkce navrhla, aby si všichni soutěžící s partnery či partnerkami zatančili hromadný tanec. Ale ihned nastal problém: Kvůli koronaviru není možné, aby ho hvězdy nacvičovaly společně. Herec Pavel Trávníček (71) do toho otevřeně promluvil o svém strachu z koronaviru.

Na Kavčích horách se to včera hemžilo hvězdami StarDance, které dopoledne přijely na poradu k finálovému večeru. Chyběl Zdeněk Godla (46), který se v domluvený čas nedostavil. Proč, není úplně jasné. V soutěži už skončil, takže pokud by se ho dotkla současná pandemie, nebude nijak v sobotním semifinále chybět.

Dorazí, ale...

Pavel Trávníček, který ze StarDance vyletěl letos jako první, ještě v minulých dnech zvažoval, jestli se finále – potažmo hromadného tance všech soutěžících – zúčastní. „Mám strach, nikdo neví, co se může stát!“ narážel na stále se šířící covidovou nákazu. Včera ale princ z Popelky na finálovou poradu dorazil. „Můžu potvrdit, že budeme s Verunkou finálové tance – náš i společný – zkoušet. Jdu do toho, i když strach mám, ale snad to všechno dopadne dobře,“ řekl včera Aha Trávníček.

Trávníčkův bolavý kotník stále ohrožuje StarDance: Poslední záchrana prapodivným preparátem

Natěšená tenistka

Na závěrečný galavečer se hodně těší také už vyřazená tenistka Andrea Sestini Hlaváčková (35). „Že se všech deset párů znovu uvidíme. Nestihli jsme se ani všichni nějak sejít kvůli covidu. Vlastně ani žádná afterpárty nebyla,“ sdělila Aha!. „Nacvičujeme společný tanec všech párů a pak budeme mít i každý pár svůj tanec, ale to budeme nacvičovat asi až příští týden,“ dodala.

Děsí se covidu

Před finále je ale ještě na řadě semifinálový večer, který proběhne tuto sobotu. Produkce ČT se děsí, aby covid celou situaci ještě více nezkomplikoval. Ve hře už jsou jen tři páry, a pokud by jeden kvůli nemoci ještě před přímým přenosem vypadl, zbývat budou dva, a tím pádem by regulérní vyřazování v sobotu být nemohlo.

Trávníčková o Trávníčkově StarDance: Pavla to velmi zmáhá...Přečtěte si
mbmb
9. 12. 2021 • 05:49

Tahle blbá baba zváni jak ředitelka vesmíru,podobné Zbir­kova,­Gotto­vá,pros­tě VIP jogurt po záruční lhůtě nalepeny na dědka.Pak se to vymodi na ples viz žena od Petra Jandy, fuj E55 vše venku

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.