Evík se vrací: Kretschmerová ale kývla na jinou roli! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 21. května 2022

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Evík se vrací: Kretschmerová ale kývla na jinou roli!

Muzikál Slunce, seno, jahody láká na překvapivé obsazení
Muzikál Slunce, seno, jahody láká na překvapivé obsazení (archiv)

Fanoušci oblíbené trilogie mohou jásat. Režisér Zdeněk Troška (68) požehnal připravovanému muzikálu Slunce, seno, jahody, jenž napsal Ondřej Gregor Brzobohatý (38). Ani v hudebně zpracované verzi nebude chybět Jaroslava Kretschmerová (66) alias Evík. Energická sekretářka to ale nebude!

Až se diváci budou moci po letech navrátit do Hoštic, určitě ocení, že se setkají se známými tvářemi. Mezi nimi je i ostřílená herečka Jaroslava Kretschmerová, která má již s muzikály zkušenost, konkrétně s Legendou jménem Holmes - též z dílny Ondřeje Gregora Brzobohatého.

Jaroslava Kretschmerová: Slunce, seno 4? Telefonovali jsme si s Troškou...

Video se připravuje ...

Temperamentní sekretářka přezdívaná Evík je po Dorotě Máchalové nejskloňovanější rolí sympatické herečky. Nemá problém s tím, že jsou tyto role jejím hlavním poznávacím znamením? „Nevadí mi to. Sice jsem občas překvapená, když jdu po ulici a lidé na mě pokřikují. Ale čím jsem starší, tím je to dojemnější, že si to lidé po těch pětatřiceti letech pamatují,“ svěřila se herečka webu Expres.cz.

Jakmile jí byla nabídnuta role v připravovaném muzikálu, ráda na ni kývla. Jednak z nostalgie, jednak pro sestavu, která se na něm bude podílet. „Chvíli jsem z toho byla překvapená, ale po krásných zkušenostech s Ondřejem z Holmese a při jeho skvělých argumentech, proč tu práci dělat, jsem s radostí podlehla. Jsem moc ráda, že to konzultoval se Zdeňkem Troškou a ten tomu dal zelenou. Věřím, že tahle letní komedie se bude divákům líbit stejně jako ve filmové podobě,“ zněla její slova plná nadějí a euforie.

Evík ze Slunce, seno Jaroslava Kretschmerová: Proč se změnila ve stařenu?

Video se připravuje ...

A jakou roli tedy bude vlastně ztvárňovat, když ne hubatého Evíka? Nikdo by si asi nedokázal představit Hoštice bez Kelišové, a právě tu si herečka vezme do parády! „Musím ji nastudovat. Vrhnu se na to a poctivě se ji budu snažit zahrát co nejlépe," dodala s úsměvem Jaroslava Kretschmerová.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.