Tereza Černochová po vypadnutí: Dojemné přiznání mamince | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 24. ledna 2022

Svátek slaví Milena, zítra Miloš

Tereza Černochová po vypadnutí: Dojemné přiznání mamince

Tereza Černochová a Dominik Vodička v předmikulášském kole vypadli.
Tereza Černochová a Dominik Vodička v předmikulášském kole vypadli. (archiv Blesku)

Osmé kolo StarDance se stalo osudným pro Terezu Černochovou (38) a Dominika Vodičku (25). Ti si vytančili bramborovou medaili. Zpěvačce se splnilo, že si mohla zatančit na slavnou píseň svého tatínka Karla Černocha (†64) a dojalo ji to k slzám. Mamince pak přiznala, co před ní léta tajila!

Tereza měla podle Marka Ebena velkou radost z toho, že si konečně zatančí na písničku svého tatínka Ona se brání. Ta vznikla v roce 1968 a stala se třetí nejoblíbenější písní roku po Lady Karneval a Modlitbě pro Martu. A právě na hit svého táty zatančila Tereza s Vodičkou valčík, který jim vyšel. A Tereza nedokázala udržet emoce na uzdě. Hned po dotančení se omluvila za slzy dojetí. „Je to emotivní, omlouvám se,“ pronesla v slzách do televizních kamer. Moderátor Eben proto rychle převedl téma na blížící se Vánoce a dotázal se, zda doma zpívali koledy.

Mirai s covidem dotančil, co bude se Stardance? A Krampol opět v nemocnici!

„Ja jsem musela na klavír hrát koledy a fakt jsem to nesnášela, mami promiň,“ přiznala své mamince evidentně poprvé to, co jí kazilo svátky klidu a míru. A Tereza zavzpomínala i na krásné chvíle s tatínkem, který ji odmala vedl k hudbě. „Doma mi často zpíval. Bylo to v době, kdy tady začaly muzikály, a tak u nás v bytě zněli Bídníci,“ dodala Černochová. Bohužel její emoce srdce diváků neobměkčily a Terezu s Dominikem v dalším kole už tančit neuvidíme. I tak ji ostatní soutěžící odnesli z parketu ve velkém stylu. 

Vdova čeká na schválení hrobu Žbirky! A Godla zazdil Stardance kvůli alkoholuPřečtěte si
AHel
6. 12. 2021 • 17:53

Cítím to stejně jako Vy.

begonie
6. 12. 2021 • 07:28

Abych se přiznala, tak Karla Černocha, Petra Muka, Petra Spáleného... jsme měli raději než Karla Gotta. Píseň Ona se brání, na kterou Terezka tančila se svým tanečním partnerem valčík, je krásná a bylo to úchvatné a dojemné nejen pro Terezu, ale i pro mnoho diváků. Tereza je velmi milá, šikovná a talen­tova­ná..­...o­tec by na ni byl velmi pyšný

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.