Porotkyně StarDance Tatiana Drexler: Drama na cestě do Prahy | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. května 2022

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Porotkyně StarDance Tatiana Drexler: Drama na cestě do Prahy

Porotkyně StarDance Tatiana Drexler
Porotkyně StarDance Tatiana Drexler  (instagram.com)

V televizi se usmívá a hýří vtipem, ale málokdo ví, že porotkyně StarDance Tatiana Drexler (58) zažívá každý týden dramatické chvíle. Aby se vůbec na přímý přenos do Prahy dostala, podstupuje sérii testování a papírování. Pokud by na to nepřistoupila, o účinkování ve StarDance přijde.

Tatiana žije od emigrace v roce 1987 v Německu. Má německé občanství, ale také slovenské, které získala zpět po revoluci. Do Česka tedy pokaždé cestuje jako cizinka. Vyplňuje příjezdový formulář a prokazuje se negativním PCR testem. „To samé dělám při návratu do Německa, kde musím také vyplňovat příjezdový formulář a musím podstupovat test, protože Česko je brané jako vysoce riziková oblast,“ svěřila Drexler.

Mirai s covidem dotančil, co bude se Stardance?A Krampol opět v nemocnici!

Video se připravuje ...

Kdyby měla test pozitivní, musela by v Německu do dvoutýdenní karantény, a tím, že byla v rizikové oblasti, by přišla o veškerou nemocenskou. Je negativní V týdnu Drexler popsala, že jsou v Německu tak velké fronty na testy, že měla strach, aby před o d j e z d e m do Prahy s t i h l a mít potvrzení, které pro ni bude vstupenkou do republiky. „Jsem negativní!“ zveřejnila na sociální síti fotku výsledku testu. Po příjezdu na holešovické Výstaviště, odkud StarDance ČT vysílá, ji ale dnes dopoledne čeká další PCR test, aby měl štáb jistotu, že je skutečně zdravá.

Vdova čeká na schválení hrobu Žbirky! A Godla zazdil Stardance kvůli alkoholu

Video se připravuje ...Přečtěte si
mbmb
5. 12. 2021 • 06:17

Proč vzniká v diskuzi "paralelní napomínání" Tatiana je na rozdíl jiných pohotová dáma, Ze ano aneveta

robin5
4. 12. 2021 • 08:15

Tak to je skutečně drama. Pokud bude sedět doma, přijde sice asi o hodně peněz, ale bude v klidu. No, zjistila co je důležitější, tak se žádné "drama" jak je vidět nekoná.

aveneta
4. 12. 2021 • 07:44

mbmb - zajisté že honorář je tučný,,,zadarmo ani kuře nehrabe

mbmb
4. 12. 2021 • 06:44

Asi ví proč vše podstupuje, tučný honorář je duleZity

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.