Bohdalová si uměla vybrat: Co všechno zvládá její mladší partner? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 20. ledna 2022

Svátek slaví Ilona, zítra Běla

Bohdalová si uměla vybrat: Co všechno zvládá její mladší partner?

Jiřina Bohdalová a Ľubomír Focko
Jiřina Bohdalová a Ľubomír Focko (Foto: P. Machan, M. Pátek)

O hvězdné herečce Jiřině Bohdalové (90) se toho napsalo už spoustu, ale o jejím partnerovi Lubomíru Fockovi (66) toho moc nevíme. Miliardář je přitom mistr svého řemesla a herečka si ho nemůže vynachválit.

Lubomír Focko (66) je velmi úspěšný podnikatel, který se doslova z nuly dostal na vrchol. Dnes je to majitel sítě supermarketů na Slovensku, pohybuje se i v několika spedičních firmách a mimo to má svou vlastní poradenskou společnost. A jako bonus se chová velmi lidsky, galantně a miluje hudbu a kulturu. Jiřina měla při výběru partnera opravdu šťastnou ruku.

Autor knížky o Bohdalové Petr Macek: Její upřímnost je osvěžující

Jejich první oficiální seznámení proběhlo na pohřbu producenta Jiřího Pomeje(†54). Podruhé na soustředění fotbalové Amfory, kde už se dali nejen do řeči, ale i do akce. „Bylo to opravdu seznámení, které stálo za to. Měl jsem tu čest ji učit jezdit na vodním skútru a hned při prvním pokusu spadla do vody,“ svěřil se se smíchem Focko pro web ženy.iprima.cz. Očividně se spolu nikdy nenudí a dělají jeden druhého šťastným.

Jiřina Bohdalová točí dokument o svém životě: 90 minut pravdy!Přečtěte si
illenne
1. 12. 2021 • 19:43

Vedle takového partnera bych si já připadala jako jeho matka. Kdyby byl jen o polovinu mladší, tak by to nebylo tak viditelné. Pán vypadá mladší, než kolik mu je. Ale pokud mu to nevadí.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.