Skromná milionářka Langerová: SVĚDECTVÍ SOUSEDŮ | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 27. ledna 2022

Svátek slaví Ingrid, zítra Otýlie

Skromná milionářka Langerová: SVĚDECTVÍ SOUSEDŮ

Aneta Langerová
Aneta Langerová (reprofoto FTV Prima)

Vítězka první řady České SuperStar Aneta Langerová (34) si nežije příliš nad poměry, i když by na to nejspíš měla. Vlastní menší byt v Praze a své soukromí si chrání jako oko v hlavě.

Pro zpěvačku Anetu Langerovou (34) byl rok 2004 přelomový – stala se totiž historicky první vítězkou pěvecké soutěže SuperStar. Lidé ji milovali nejen pro její krásný hlas, ale taky pro její skromnost a pokoru. Tyto vlastnosti zpěvačce zůstaly.

7 pádů Honzy Dědka dnes: Langerová promluví o svých neřestech

Langerová si menší byt na Praze 7 pořídila hned rok po svém vítězství v soutěži. Šlo tedy nejspíš o její první honorář z koncertů, a také z její první desky Spousta andělů. Kdekdo by možná čekal, že po čase se Langerová přestěhuje do něčeho většího. Ona ale zřejmě k honosnému sídlu příliš netíhne. Vydělané peníze si nejspíš raději spoří, než aby je utrácela.

Soukromí na prvním místě

Pro Anetu je nejdůležitější, aby měla dostatek soukromí. Netouží po davech fotografů a novinářů. V bytě, který se nachází v menším panelovém domě, se cítí v bezpečí. Zároveň měla patrně štěstí na sousedy, kteří ji berou jako obyčejnou holku. „Aneta je slušná, nenápadná, vždy pozdravila. Nemáme tu s ní žádný problém,“ pronesli sousedé pro web eXtra.cz.

Zažila vykrádačku

Langerová asi ví, proč je tak opatrná. Před časem totiž její byt vykradli. Zmizely jí věci v hodnotě statisíců korun. Naštěstí se ale policii podařilo téměř vše najít a vrátit majitelce. Nicméně ten šok a strach, který zažila, to nevymazalo.

Prostor X: Rozhovor s Anetou LangerovouPřečtěte si
aurora45
3. 11. 2021 • 19:09

A co ten hnusnej titulek? Co je vám do toho kolik má? WTF

milan59
3. 11. 2021 • 08:11

Moc hezky jste to napsal/a ,taky mám rád její písničky a je to opravdu skvělý člověk.

manunu
3. 11. 2021 • 06:57

st.rec: Přesně tak, Aneta je neuvěřitelně skromná a pokorná, slušně vychovaná žena. Výborná zpěvačka bez hvězdných manýrů, mezi mladými umělci opravdu výjimka. Touha jménem Einodis byla opravdový skvost. Viděla jsem 4krát.

st.rec
3. 11. 2021 • 00:36

Zažil jsem jak Aneta je příjemná a opravdová osobnost.Stačilo být po představení Touha jménem Einodis.Rozhovor byl jako kdybychom se znali ne 10-15-20 let,ale fakt celý život.A pozor,jsem ve věku jejího otce,možná i dál.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.