Aneta Langerová slaví 20 let na scéně: Hudba mě zachránila | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Aneta Langerová slaví 20 let na scéně: Hudba mě zachránila

Aneta Langerová
Aneta Langerová (Ben Renč)

Před 20 lety se stala historicky první českou SuperStar a její kariéra se rozjela na plné obrátky. Aneta Langerová (37) je v podstatě jediná účastnice této talentové soutěže, jež po celou dobu patří mezi naše nejpopulárnější zpěvačky.

Vítězství v SuperStar 20. června 2004 pro ni byl startem do českého hudebního rybníčku.

Aneta Langerová slaví 20 let na hudební scéně: Takhle se od SuperStar změnila!

Video se připravuje ...

„Vybavuji si velkou euforii, velké nadšení, že se budu moct věnovat věcem a hudbě, kterou mám ráda. To se mi nějakým způsobem podařilo a jsem za to moc ráda. Byly okamžiky, kdy jsem toho měla dost, ale hudba je tak silná, že mě vždycky přitáhla zpátky,“ řekla Aha! Aneta, kterou hned její první album Spousta andělů katapultovalo na vrchol žebříčků popularity a dvěma Českým slavíkům v řadě (zlatý i absolutní v letech 2005 a 2006)! Zpěvačka už dávno neexperimentuje s účesy a barvou vlasů.

„Potřebovala jsem se najít a jsem ráda, že jsem to udělala zavčas. Byla jsem hodně mladá, mohla jsem si dovolit cokoliv, a tak jsem měla na hlavě ježka, šachovnici, nebo dredy,“ vzpomíná s úsměvem Aneta, která se stala patronkou k 20 letům unikátního tropického skleníku Fata Morgana v pražské botanické zahradě.

7 pádů Honzy Dědka dnes: Langerová promluví o svých neřestech

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.