Láska ve StarDance! S kým prchla Hlaváčková z večírku? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Láska ve StarDance! S kým prchla Hlaváčková z večírku?

Andrea s pohledným Italem na cestě domů.
Andrea s pohledným Italem na cestě domů. (Martin Hykl)

Jedenáctá řada taneční soutěže StarDance odvysílala teprve druhý díl, ale už teď má své favority. Mezi ně bezpochyby patří i tenistka Andrea Hlaváčková (35), kterou žene k lepším výkonům i podpora manžela Fabrizia Sestiniho (39). Ten ji dokonce přišel povzbudit i na samotné sobotní natáčení, a za krásné vystoupení ji odměnil polibkem.

To, že její manžel seděl v publiku, mělo na Andreu očividně pozitivní vliv. Tančila jak o život a se svým tanečním partnerem, Michalem Necpálem (34), byla oceněná krásnými pětadvaceti body. V soutěži se tenistce zatím vede skvěle a jak se zdá, její dvoumetrový Ital je na ni pyšný. Bylo to koneckonců vidět i na záběrech, na nichž byl Fabrizio viděn během jejího vystoupení. Nadšeně fandil, a držel své lásce palce. Po skončení natáčení pak svou ženu odměnil sladkým polibkem a pevným objetím. Láska z nich doslova sršela, a bylo vidět, že jsou v manželství šťastní a spokojení.

11. řada StarDance showreel

 

Jak píše web Expres.cz, zamilovaný páreček pak i s dalšími účastníky zamířil na afterparty do prostorů Divadla Ungelt. Tam prohodili pár slov s kamarády a kolegy, ale příliš dlouho se nezdrželi. Fabrizio si svou manželku chytil láskyplně kolem ramen, ona jeho kolem pasu, a zamířili si společně odpočinout k teplu rodinného krbu. Tam na ně čekala jejich dvouletá dcerka Bibi, takže o případnou zábavu měli nejspíš postaráno.

Medailonek: Jan Cina

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.