Vydra se vzteká kvůli Kameňáku: PODRAZ NA DIVÁKA | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Vydra se vzteká kvůli Kameňáku: PODRAZ NA DIVÁKA

Z natáčení seriálu Kameňák
Z natáčení seriálu Kameňák (TV Nova)

Pětašedesátiletý herec nechápe, jak může v dnešní demokratické době skončit filmové dílo tzv. v trezoru, podobně jak tomu bývalo za bývalého režimu. I když nějaké to vysvětlení přece jen herec má ...

„Mrzí mě, že když jsme před skoro třemi lety natočili šestnáctidílný seriál Kameňáků s režisérem Honzou Novákem, který dělal, tuším, čtvrtý filmový díl - myslím, že se to docela povedlo -, paradoxně je to najednou v šuplíku, v trezoru. Já tedy tuším proč, protože mi někdo říkal, že producent se nepohodl s programovou ředitelkou," lamentoval Václav Vydra v pořadu Face to face podle magazínu Sedmička. 

Vydra a Žilková v Kameňáku: Únos balónem!

Video se připravuje ...

„Ať se na mě nikdo nezlobí, ale odvysílat polovinu seriálu, stopnout ho a za rok začít vysílat znovu, odvysílat jeden další díl a zase to stopnout a nevysvětlit to, to je opravdu podivuhodné," žasne představitel Pepy Nováka a dodává: „Mně to přijde absurdní, že v této době může vzniknout trezorový film, že se aspoň někdo nepodrží té ekonomické stránky věci obzvlášť v dnešní době, kde je to alfou a omegou všeho."

KAMEŇÁK: Veronika Žilková v podprsence!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Alva
8. 10. 2021 • 09:16

Pan Vydra nechápe?, já ano, bylo to trapné.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.