Velké přání Šťastného: Chce si zahrát s... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 31. března 2023

Svátek slaví Kvido, zítra Hugo

Velké přání Šťastného: Chce si zahrát s...

Tomu se říká tahat si práci domů - nebo naopak?
Tomu se říká tahat si práci domů - nebo naopak? (Marek Pátek, Pavel Machan)

Vídáme je na obrazovce Primy každý týden, ale zvlášť. Jan Šťastný (55) hraje profesora Kohouta ve Slunečné, jeho žena Bára Šťastná (35) lékařku v 1. misi. „Rád bych se s Bárou sešel před kamerou. Líbil by se mi nějaký dramatický příběh,“ svěřil herec.

Manželský pár by zrovna ztvárňovat nechtěli, míní Šťastný. Bára hrála v divadle, ale dlouho nestála před kamerou. Za roli v seriálu 1. mise je vděčná. „Mluvili jsme o tom doma s manželem, radíme se spolu o všem,“ svěřila herečka Aha!. Třeba scenáristé pro sympatický pár v některém z dalších projektů něco vymyslí. Šťastný je spokojený se svou seriálovou ženou v podání Lucie Benešové (47).

Lucie Benešová: Manžel Matonoha je úplně bez práce! Má složité měsíce...

Video se připravuje ...

„Lidé se mě často ptají, co nás ještě v seriálu čeká. Ale já jsem vázán mlčením. Když něco slíbím, neprozrazuji. Lidé se pak víc těší a jsou překvapeni,“ říká herec. Je rád, že je Lucie báječná parťačka. „Když jsme natáčeli naplnění svého seriálového vztahu, řekněme – vznešeně, tak jsme to vzali s humorem a neohrabaně. Milostné dobrodružství v profesorově podání je k smíchu, než aby to člověk bral úplně vážně,“ vysvětlil Šťastný. Jako profesor Jaroslav Kohout ve Slunečné neustále vysedává v kuchyni a perlí jednu moudrost za druhou. Ocitl se ale v situaci, že se v seriálu narodilo dětí tak požehnaně, že už ztrácí přehled. „Profesor většinu času tráví v kuchyni a zjistil jsem, že se tam poslední dobou střídají jen malé děti, a já už ani netuším, které je čí,“ přiznává herec.

Lucie Benešová: Karanténa naši rodinu stmelila! Ale posunula svatbu!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.