Samotáři Macháček a Schneiderová: Pařba po 21 letech | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Samotáři Macháček a Schneiderová: Pařba po 21 letech

Party „Samotářů“ v restauraci Bokovka v Karlových Varech.
Party „Samotářů“ v restauraci Bokovka v Karlových Varech. (blesk)

Ani po 21 letech od natáčení Samotářů netrpí samotou! Jiří Macháček (55) s Jitkou Schneiderovou (48) to ve Varech pořádně rozjeli. V baru Bokovka popíjeli a pokuřovali s přáteli.

Njeprve si předali ručně ubalenou cigaretu, ale pak už byl zpěvák kapely MIG 21 v jednom kole. Mizela v něm jedna sklenice za druhou, a jak párty pokračovala, s Jitkou objímali jeden druhého i všechny kolem. Přestože oba dorazili s partnery, vesele se spolu smáli a oči měli jen jeden pro druhého. Připojil se k nim i zpěvák Dan Bárta (51) se svou ženou Alžbětou Plívovou (37), jež pracovala jako tisková mluvčí České televize. A nechyběl ani její bývalý nejvyšší šéf – generální ředitel ČT Petr Dvořák (56).

Herečka Jitka Schneiderová řekla, proč od ní utekl partner!

Video se připravuje ...

2. Módní policie z MFF KV s Inou T.: Další várka návštěvníků festivalu očima expertky

Video se připravuje ...Přečtěte si
candle
25. 8. 2021 • 10:01

Všechny bych nechal zavřít a s partou ochránců lidského zdraví uvažujeme, že podáme na organizátory a jednotlivé účastníky trestní oznámení za porušení nařízení Vlády, hygieny ČR ad. Podáme také stížnost k úřadům Evropské unie o navrácení vyplacených dotací za rok loňský a letošní a doložíme oficiálně, jak se v ČR porušují práva a povinnosti. Jak si může nějaká taková ožralá sebranka myslet, že jim může toto projít? Podáme také trestní oznámení na Vládu za totéž. Podle slov tamních účastníků je Covid jen pro lůzu a spodinu - takže to ukazuje na to, že je pandemie vymyšlená? Co chudinky prodavačky, které musí min. 12 hodin denně dýchat své výměšky v respirátoru - mnoho odborníků se ke škodlivosti tohoto se už vyjádřilo. Co bude dál? Budou zase jako za středověku pravidla pro pána a pro kmána? Toto musí skončit!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.