Schneiderové NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY: ANO po 9 letech? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. ledna 2022

Svátek slaví Vladislav, zítra Doubravka

Schneiderové NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY: ANO po 9 letech?

Herečka s dcerou. Kdy bude další přírůstek?
Herečka s dcerou. Kdy bude další přírůstek? (Pavel Machan)

Herečka Jitka Schneiderová (48) své mateřské pudy nezapře. Dceři Sofii Anně (15) by ráda pořídila sourozence. Na těhotenství se sice už necítí, ale už delší dobu přemýšlí nad osvojením děťátka z kojeneckého ústavu. Rozhoupe se nakonec k tak zásadnímu kroku a řekne "ANO" adopci?

Sympatická Jitka Schneiderová (48) už téměř deset let podporuje kampaň s názvem Hledáme rodiče. A nedávno se povedlo něco, co udělalo radost nejen Jitce, ale i všem zúčastněným. „Skoro osm tisíc dětí je v ústavní péči a teď se podařilo něco nevídaného, kdy se změnil zákon a od roku 2025 už nebudou děti do tří let umisťovány do kojeneckých ústavů, ale do pěstounských rodin,“ pronesla radostně herečka pro web Expres.cz.

Jitka Schneiderová se pochlubila krásnou dcerou! Z fleku by mohla být modelkou

Jak reagovala na otázku, zda by si přála ještě jedno miminko? „Protože jsem u toho už devět let, u této tematiky, samozřejmě, že o tom přemýšlím a mám takové vlny. Nikdy neříkej nikdy,“ svěřila se Jitka, kterou možná zanedlouho budeme potkávat na procházce s kočárkem.

Herečka Jitka Schneiderová řekla, proč od ní utekl partner!Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.