Ramba odložila stud stranou! Takhle vážně přišla na natáčení?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. srpna 2022

Svátek slaví Helena, zítra Ludvík

Ramba odložila stud stranou! Takhle vážně přišla na natáčení?!

Tereza Ramba na natáčení s kolegy (zleva) Ivanem Trojanem, Aloisem Švehlíkem a režisérem Jiřím Strachem.
Tereza Ramba na natáčení s kolegy (zleva) Ivanem Trojanem, Aloisem Švehlíkem a režisérem Jiřím Strachem. (foto: Instagram)

Když jde o natáčení, herečka Tereza Ramba (32) neřeší, co má zrovna na sobě. Hlavní je předvést kvalitní herecký výkon. Svým posledním outfitem, v němž dorazila na natáčení, však pobavila nejen své kolegy, ale i samotného režiséra.

Herečka na natáčení nového filmu Docent přijela z chalupy, kde trávila čas se svou rodinou, a tak je jasné, že se v rámci rodinné pohody o outfity moc nestarala. Že bude až takto volnomyšlenkářská, co se volby oděvu týče, však nečekali její kolegové. Ramba byla totiž na tomto natáčení obklopena samými muži, kterým z jejího oblečku spadla brada!

„Strašně moc jsem si tuhle pánskou jízdu užila. Až na to, že jsem včera na plac přijela v kraťasech od pyžama. Protože jsem jela z chaty a do žádných svých starých kalhot na chatě jsem se nevešla. Odmítla jsem se s tím stresovat, vzala si ty kraťasy a dlouhý vlněný svetr v domnění, že si toho nikdo nevšimne,“ napsala herečka na svém instagramovém profilu, jak uvedl Expres.cz.

O čem bude komedie Deníček moderního fotra? Holky, držte si sukně, vzkazuje Tereza Ramba

Video se připravuje ...

Velký dojem udělala i na Jiřího Stracha (47), režiséra filmu. „Jirka Strach na mě volal, co to mám na sobě, hned jak jsem vylezla z auta, a všichni kluci se mi smáli. Mně to bylo jedno. Hlavně proto, že jsem si připomněla svoje nové heslo: Dneska už je to jedno,“ vyprávěla Ramba, která na Instagramu sází na maximální přirozenost. Lidem se snaží ukázat, že i herečky jsou také jen lidi či matky, které řeší stejné problémy jako ostatní.

Někdejší veganka Tereza Ramba přiznává: Žeru hrozně a všechno! Může za to miminko?

Video se připravuje ...Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.