Zoufalá Dagmar Havlová (68): TEROR VE VLASTNÍM DOMĚ! Padlo obvinění... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Zoufalá Dagmar Havlová (68): TEROR VE VLASTNÍM DOMĚ! Padlo obvinění...

Dagmar Havlová
Dagmar Havlová (Foto Aha! - S. Krupar, M. Pátek, archiv Cinemart)

Zažívá teror ve vlastním domě! Za »sto pade« můžete stát pod oknem Dagmar Havlové (68) a poslouchat údajný architektonický výklad o budovách. Vdova po prezidentovi Václavu Havlovi (†75) tak musí čelit davům turistů, kteří neustále ruší její nedělní klid, a ještě mají drzost mávat jí do okna.

Vila v Dělostřelecké ulici v Praze je poslední dobou velmi oblíbená. I když se nejedná o žádný architektonický zázrak, na který nejmenovaná agentura láká, všichni zájemci jsou samozřejmě zvědaví na bývalou první dámu.

Vajíčka a útěk

„Nedělní klid. Už toho mám dost. Už jsem rozčílená. Nejsem muzeum! Prosím snažně! Nevíte, kam se obrátit? Stojí tady zástup za zástupem,“ zveřejnila nešťastná Dagmar nedělní siestu pod oknem. Během chvilky se dočkala mnoha nápadů, jak se zbavit nevítaných hostů. „Ano, také mě napadla vajíčka,“ přitakala herečka. Nevyloučila ani postříkání nezvaných hostů studenou vodou z hadice. A protože něco podobného zažívá i na chalupě na Hrádečku nedaleko Trutnova, připustila dokonce i možnost, že dá Česku vale! „Uvažuji o tom už delší dobu, v zahraničí si to lidé nedovolí, tady ano,“ poznamenala Havlová.

Přičinlivý zastupitel

Zatím si zjistila, kdo je onen průvodce, který tak rád hlasitě vypráví před její vilou. „Ten člověk pracuje na magistrátu jako zastupitel, takže pobírá slušný plat z našich daní a tady si inkasuje sto padesát korun za osobu. Jmenuje se Zeman,“ prozradila bývalá první dáma. Zastupitel se pak obhajoval tím, že nedělá nic špatného, jeho klienti nezvonili na zvonky a za minutu či dvě pokračovali dále. To už ale Dagmar viděla rudě. „Váš celý dlouhý výklad je nahrán na obou bezpečnostních kamerách. Obtěžujete lidi, abyste si přivydělal, a ještě lžete!“ neudržela se Havlová, která už na začátku videa zdůraznila, že jí před domem stojí 20 minut.

Rady fanoušků

Příznivci bývalé první dámy přicházejí s různými nápady, jak otravné »mávače« odehnat. „Hoďte tam petardy, balonky s vodou, kýble s ledem a rajskýma,“ zaznívá v komentářích. „Zjistíme, kde pán bydlí a půjdeme si udělat před jeho dům sedánek,“ nabízí pomoc další z fanoušků.Přečtěte si
mbmb
15. 6. 2021 • 20:45

Travina máš jistě účinek z očkování že se nedrzis tématu a komentuje příspěvky.!

travina
15. 6. 2021 • 11:13

Blbeček mbmb má radost ... konečně zase pro něho něco, kde si může odplivnout ty svoje hnusy. Je mi tě líto, když jsi závislý na bulváru, život nemáš žádný, tak alespoň tady se vyřádíš, viď chudáčku. Už jsi všechny ty drby okomentoval?

avina
15. 6. 2021 • 10:49

Stačí jít do místnosti s okny na druhou stranu. Proč si Vaška brala? Olgu podváděl. Dům může prodat a umožnit tak pohled na místa pobytu Olgy a Vaška.To je prostě hvízdající dáma. Jako důchodkyně může jít ........

mbmb
15. 6. 2021 • 06:24

Je to naše nejkrásnější 1.dama ,obzvlášť mezi o 20 let starších ostatních prezidentů zářila. Dagmar Koller také hopsanda ,žena starosty Wien říká že nyní když je vdova nemá pozvánky nikam .Chovat se neuměla a uvěřila těm falešným řečem když měla pana mocného.Na rozdíl od Dáši nemá děti,tak s bratrem jede do domku v Portugalsku.A naše trdlo se neumí zabavit

mbmb
15. 6. 2021 • 06:11

A co je na tom divného? Bruno Kreisky měl na Mallorce malY bungalov a všichni Nemci se chodili koukat ! A pak ještě řekli tak malé !! V LA totéž .Je vidět že se jedná o zidenickou tetku,která si dělá reklamu .Ale je to jogurt po záruce

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.