BOUŠKOVÁ S MEDVECKOU: Hvězdy zpátky na Šumavě | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. února 2024

Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich

BOUŠKOVÁ S MEDVECKOU: Hvězdy zpátky na Šumavě

Táňa Medvecká
Táňa Medvecká (Foto Aha! – Karel Kopáč)

Několik měsíců jezdili po Národním parku Šumava a hledali nové lokality. A povedlo se! Režisér, kameraman i autor scénáře Jaroslav Soukup se pustil do natáčení čtvrté řady Policie Modrava. První klapka padla 3. června a filmovat se tu bude až do konce září. Deník Aha! si ostrý start nemohl nechat ujít.

Pár turistů na kolech, sem tam nějaké to protijedoucí auto, jinak jen zelené lesy a šumění řeky Otavy. Sotva vybereme dvě ostré začátky a přiblížíme se na dohled Srní, dost se toho ale mění. Krom burácení motorek u malé benzinky nám šlápne na brzdu i kolona aut. Dál se dostaneme až za pár minut. Hned u cedule Srní to má pod palcem člověk v neonové vestě, který organizuje dopravu jak na parkovišti před fotbalovým derby. Dovnitř obce pouští auta jen ve chvíli, kdy dostane pokyn z režie. To poslední, co by teď štáb Policie Modrava potřeboval, je mít nás v záběru. Režisér Jaroslav Soukup s hloučkem herců a lidí ze štábu natáčí přímo u konzumu umu na návsi.

Dav čumilů

A má tu i početné obecenstvo. Na režiséra se přišly podívat i děti z místní školy. „Nemohli byste se pana režiséra zeptat, jestli bychom mu tam nemohly projít. Děti by chtěly být v seriálu,“ ptá se nás paní učitelka, ale bohužel má smůlu. „Zrovna dneska to nejde, ale jinak bych s tím neměl problém, rád obsazuju místní. Omluvte se jim za mě,“ odpovídá nám režisér, který na Šumavě čtvrtou řadu natáčí teprve druhý den. A je viditelně nervózní, aby se to stihlo.

7 pádů HD: Boušková o vztahu s Vydrou: Žádost o ruku na smrtelném loži!

Video se připravuje ...

Bublinky na uvítanou

Naštěstí je tu všechno kousek a i přesun k natáčení další scény u hotelu Srní zabere jen deset minut. A před obědovou pauzou se stihnou otevřít i bublinky. „Tak pozor,“ zakřičí Soukup na herce a bouchne sekt. „Vítejte všichni znovu v Srní. Doufám, že se nám všechno povede a Policie Modrava 4 bude mít spoustu diváků,“ řekne krátce a rozlévá hercům do sklenic. Po pár doušcích ale rychle nasedá do auta a spěchá na oběd. Přece jen pauzu mají jen 30 minut a musí se toho ještě spousta dodělat...

Taťjána Medvecká o zranění na natáčení: Z placu mě odnášeli na nosítkách!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.